Inne modele marki Aprilia
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 47 pojazdów LC linii modelowej Aprilia Habana, co daje temu modelowi 305. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 185 różnych pojazdów i 693 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 185 |
| Zarejestrowane badania | 693 |
| Badania okresowe | 424 |
| Wynik „pozytywny” | 96,0 % |
| Rekordy z przebiegiem | 692 |
| Dostępny okres | 13.10.2008 – 07.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 424. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 424 | 96,0 % |
| Evidencní kontrola | 136 | — |
| Pred registrací | 67 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 48 | — |
| Opakovaná | 13 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
| Na wniosek zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 424 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 407, tedy 96,0 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 407 | 96,0 % |
| Wynik 2 | 15 | 3,5 % |
| Wynik 3 | 2 | 0,5 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Dla tej linii modelowej brak danych o usterkach w okresie objętym obliczeniami. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 27 | 26 |
| 2025 | 25 | 18 |
| 2024 | 36 | 30 |
| 2023 | 35 | 24 |
| 2022 | 36 | 23 |
| 2021 | 31 | 20 |
| 2020 | 38 | 22 |
| 2019 | 30 | 17 |
| 2018 | 62 | 41 |
| 2017 | 51 | 32 |
| 2016 | 58 | 30 |
| 2015 | 48 | 27 |
| 2014 | 41 | 21 |
| 2013 | 45 | 23 |
| 2012 | 28 | 13 |
| 2011 | 27 | 17 |
| 2010 | 36 | 16 |
| 2009 | 38 | 23 |
| 2008 | 1 | 1 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda Goldwing | 48 | 683 | 95,4 % |
| Kawasaki KLV 1000 | 48 | 393 | 98,0 % |
| Kentoya Trigger | 48 | 1 062 | 91,0 % |
| Suzuki GN 250 | 48 | 598 | 95,7 % |
| Wangye CBC | 48 | 1 130 | 95,6 % |
| Aprilia Habana (obecny model) | 47 | 424 | 96,0 % |
| Harley-Davidson Fxdwg | 47 | 310 | 94,2 % |
| Piaggio NEW | 47 | 431 | 94,7 % |
| Yamaha XJR 1200 | 47 | 701 | 94,7 % |
| BMW K 100 | 46 | 336 | 95,8 % |
| BMW R1200 | 46 | 251 | 99,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.