Inne modele marki MZ
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 4 pojazdów L3 linii modelowej MZ 251, co daje temu modelowi 47. miejsce wśród pojazdów kategorii L3 w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 188 różnych pojazdów i 1 132 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 188 |
| Zarejestrowane badania | 1 132 |
| Badania okresowe | 838 |
| Wynik „pozytywny” | 93,6 % |
| Rekordy z przebiegiem | 1 107 |
| Dostępny okres | 27.10.2008 – 28.08.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 838. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 838 | 93,6 % |
| Evidencní kontrola | 242 | — |
| Opakovaná | 42 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
| Na wniosek zákazníka | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 838 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 784, tedy 93,6 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 784 | 93,6 % |
| Wynik 2 | 45 | 5,4 % |
| Wynik 3 | 9 | 1,1 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Dla tej linii modelowej brak danych o usterkach w okresie objętym obliczeniami. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 5 | 4 |
| 2025 | 7 | 3 |
| 2024 | 10 | 5 |
| 2023 | 16 | 14 |
| 2022 | 16 | 11 |
| 2021 | 18 | 10 |
| 2020 | 31 | 21 |
| 2019 | 24 | 21 |
| 2018 | 43 | 33 |
| 2017 | 60 | 46 |
| 2016 | 48 | 37 |
| 2015 | 99 | 69 |
| 2014 | 108 | 84 |
| 2013 | 90 | 76 |
| 2012 | 104 | 77 |
| 2011 | 166 | 118 |
| 2010 | 130 | 96 |
| 2009 | 149 | 110 |
| 2008 | 8 | 3 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Jawa 350 | 5 229 | 70 935 | 94,6 % |
| Jawa 50 | 2 345 | 49 702 | 94,8 % |
| ČZ 175 | 1 768 | 28 009 | 94,4 % |
| ČZ 125 | 723 | 7 175 | 94,7 % |
| MZ ETZ 150 | 559 | 11 456 | 94,9 % |
| Simson SR50 | 459 | 11 354 | 95,3 % |
| MZ ETZ 251 | 154 | 3 247 | 94,7 % |
| ČZ 180 | 131 | 2 543 | 93,3 % |
| Cagiva Canyon | 108 | 2 316 | 95,8 % |
| Aprilia Tuareg | 98 | 378 | 93,9 % |
| Suzuki 500 | 5 | 181 | 95,0 % |
| Cagiva Passing | 4 | 117 | 87,2 % |
| Cagiva W 12 | 4 | 174 | 96,6 % |
| Honda 80 | 4 | 100 | 92,0 % |
| Honda VFR 400 | 4 | 77 | 88,3 % |
| MZ 251 (obecny model) | 4 | 838 | 93,6 % |
| Yamaha FZR | 4 | 492 | 92,7 % |
| Čz 125 453 | 4 | 78 | 92,3 % |
| Čz 175 487 | 4 | 123 | 95,1 % |
| Čz 175 501 | 4 | 140 | 94,3 % |
| Čz 250 455 | 4 | 103 | 95,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.