Inne modele marki Aprilia
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 98 pojazdów L3 linii modelowej Aprilia Tuareg, co daje temu modelowi 10. miejsce wśród pojazdów kategorii L3 w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 255 różnych pojazdów i 744 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 255 |
| Zarejestrowane badania | 744 |
| Badania okresowe | 378 |
| Wynik „pozytywny” | 93,9 % |
| Rekordy z przebiegiem | 719 |
| Dostępny okres | 06.10.2008 – 09.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 378. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 378 | 93,9 % |
| Evidencní kontrola | 320 | — |
| Opakovaná | 20 | — |
| Pred registrací | 17 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 5 | — |
| Historického vozidla | 3 | — |
| Na wniosek zákazníka | 1 | — |
Z 378 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 355, tedy 93,9 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 355 | 93,9 % |
| Wynik 2 | 18 | 4,8 % |
| Wynik 3 | 5 | 1,3 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Dla tej linii modelowej brak danych o usterkach w okresie objętym obliczeniami. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 43 | 6 |
| 2025 | 50 | 5 |
| 2024 | 51 | 10 |
| 2023 | 45 | 11 |
| 2022 | 26 | 8 |
| 2021 | 13 | 5 |
| 2020 | 27 | 11 |
| 2019 | 24 | 13 |
| 2018 | 19 | 16 |
| 2017 | 27 | 15 |
| 2016 | 25 | 14 |
| 2015 | 48 | 30 |
| 2014 | 42 | 30 |
| 2013 | 47 | 36 |
| 2012 | 47 | 33 |
| 2011 | 55 | 39 |
| 2010 | 77 | 54 |
| 2009 | 64 | 38 |
| 2008 | 14 | 4 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Jawa 350 | 5 229 | 70 935 | 94,6 % |
| Jawa 50 | 2 345 | 49 702 | 94,8 % |
| ČZ 175 | 1 768 | 28 009 | 94,4 % |
| ČZ 125 | 723 | 7 175 | 94,7 % |
| MZ ETZ 150 | 559 | 11 456 | 94,9 % |
| Simson SR50 | 459 | 11 354 | 95,3 % |
| MZ ETZ 251 | 154 | 3 247 | 94,7 % |
| ČZ 180 | 131 | 2 543 | 93,3 % |
| Cagiva Canyon | 108 | 2 316 | 95,8 % |
| Aprilia Tuareg (obecny model) | 98 | 378 | 93,9 % |
| Simson S51 | 92 | 1 711 | 94,5 % |
| Simson S 53 | 73 | 1 117 | 94,3 % |
| Jawa 175 | 71 | 1 810 | 95,5 % |
| Jawa-Čz 150 | 56 | 920 | 93,3 % |
| Norton ES | 45 | 706 | 96,7 % |
| Yamaha FZR 600 | 39 | 1 092 | 91,3 % |
| Husqvarna TE 410 | 32 | 712 | 93,5 % |
| Jawa-Čz 125 | 32 | 611 | 95,3 % |
| Harley-Davidson 750 | 26 | 504 | 96,2 % |
| Yamaha FZR 1000 | 26 | 736 | 91,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.