Další modely značky MZ
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 4 motocykly modelové řady MZ 251, což tento motocykl řadí na 47. místo mezi motocykly kategorie L3 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 188 různých vozidel a 1 132 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 188 |
| Evidované prohlídky | 1 132 |
| Pravidelné prohlídky | 838 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 93,6 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 107 |
| Dostupné období | 27.10.2008 – 28.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 838. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 838 | 93,6 % |
| Evidencní kontrola | 242 | — |
| Opakovaná | 42 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
| Na žádost zákazníka | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 838 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 784, tedy 93,6 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 784 | 93,6 % |
| Výsledek 2 | 45 | 5,4 % |
| Výsledek 3 | 9 | 1,1 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 5 | 4 |
| 2025 | 7 | 3 |
| 2024 | 10 | 5 |
| 2023 | 16 | 14 |
| 2022 | 16 | 11 |
| 2021 | 18 | 10 |
| 2020 | 31 | 21 |
| 2019 | 24 | 21 |
| 2018 | 43 | 33 |
| 2017 | 60 | 46 |
| 2016 | 48 | 37 |
| 2015 | 99 | 69 |
| 2014 | 108 | 84 |
| 2013 | 90 | 76 |
| 2012 | 104 | 77 |
| 2011 | 166 | 118 |
| 2010 | 130 | 96 |
| 2009 | 149 | 110 |
| 2008 | 8 | 3 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Jawa 350 | 5 229 | 70 935 | 94,6 % |
| Jawa 50 | 2 345 | 49 702 | 94,8 % |
| ČZ 175 | 1 768 | 28 009 | 94,4 % |
| ČZ 125 | 723 | 7 175 | 94,7 % |
| MZ ETZ 150 | 559 | 11 456 | 94,9 % |
| Simson SR50 | 459 | 11 354 | 95,3 % |
| MZ ETZ 251 | 154 | 3 247 | 94,7 % |
| ČZ 180 | 131 | 2 543 | 93,3 % |
| Cagiva Canyon | 108 | 2 316 | 95,8 % |
| Aprilia Tuareg | 98 | 378 | 93,9 % |
| Suzuki 500 | 5 | 181 | 95,0 % |
| Cagiva Passing | 4 | 117 | 87,2 % |
| Cagiva W 12 | 4 | 174 | 96,6 % |
| Honda 80 | 4 | 100 | 92,0 % |
| Honda VFR 400 | 4 | 77 | 88,3 % |
| MZ 251 (aktuální model) | 4 | 838 | 93,6 % |
| Yamaha FZR | 4 | 492 | 92,7 % |
| Čz 125 453 | 4 | 78 | 92,3 % |
| Čz 175 487 | 4 | 123 | 95,1 % |
| Čz 175 501 | 4 | 140 | 94,3 % |
| Čz 250 455 | 4 | 103 | 95,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.