Inne modele marki Subaru
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 4 746 samochodów osobowych linii modelowej Subaru Outback, co daje temu modelowi 138. miejsce wśród samochodów osobowych (M1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 5 734 różnych pojazdów i 33 926 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 5 734 |
| Zarejestrowane badania | 33 926 |
| Badania okresowe | 26 255 |
| Wynik „pozytywny” | 97,2 % |
| Rekordy z przebiegiem | 33 854 |
| Dostępny okres | 11.09.2008 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 26 255. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 26 255 | 97,2 % |
| Evidencní kontrola | 6 055 | — |
| Opakovaná | 559 | — |
| Pred registrací | 520 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 332 | — |
| Na wniosek zákazníka | 176 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 17 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 8 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
Z 25 631 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 24 910, tedy 97,2 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 24 910 | 97,2 % |
| Wynik 2 | 577 | 2,3 % |
| Wynik 3 | 144 | 0,6 % |
| Inny / nie podano | 624 | 2,4 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 3.2.1.2. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 167 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 167 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 105 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 80 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 34 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 32 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 31 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 29 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 28 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 22 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 20 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 19 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 17 |
| 8.2.1.2.1 | B | Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. | 15 |
| 2.4.1 | A | Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. | 11 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 3 715 | 3 298 |
| 2025 | 4 738 | 4 119 |
| 2024 | 4 055 | 3 316 |
| 2023 | 3 911 | 3 120 |
| 2022 | 3 666 | 2 716 |
| 2021 | 3 104 | 2 306 |
| 2020 | 2 712 | 2 041 |
| 2019 | 2 435 | 1 826 |
| 2018 | 2 098 | 1 569 |
| 2017 | 972 | 582 |
| 2016 | 926 | 571 |
| 2015 | 679 | 346 |
| 2014 | 502 | 334 |
| 2013 | 186 | 71 |
| 2012 | 83 | 16 |
| 2011 | 71 | 12 |
| 2010 | 32 | 7 |
| 2009 | 31 | 5 |
| 2008 | 10 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Citroën C1 | 4 979 | 50 790 | 95,0 % |
| Fiat Tipo | 4 979 | 35 343 | 92,0 % |
| Škoda Enyaq | 4 919 | 1 350 | 95,0 % |
| Volvo V60 | 4 821 | 27 392 | 96,8 % |
| BMW 320 | 4 804 | 127 047 | 94,3 % |
| Subaru Outback (obecny model) | 4 746 | 26 255 | 97,2 % |
| Volkswagen Arteon | 4 740 | 14 703 | 98,2 % |
| BMW 3 Series | 4 688 | 103 822 | 94,0 % |
| Peugeot 306 | 4 450 | 240 887 | 88,9 % |
| Seat Ateca | 4 353 | 12 970 | 98,6 % |
| Tesla Model 3 | 4 290 | 2 101 | 93,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.