Другие модели марки AK
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 30 прицепов модельного ряда AK 2, что ставит эту модель на 329. место среди прицепов (O1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 228 разных автомобилей и 4 387 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 228 |
| Зарегистрированные проверки | 4 387 |
| Периодические осмотры | 3 688 |
| Результат «соответствует» | 89,3 % |
| Записи с пробегом | 324 |
| Доступный период | 04.09.2008 – 17.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 3 688. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3 688 | 89,3 % |
| Opakovaná | 357 | — |
| Evidencní kontrola | 339 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
| По запросу zákazníka | 1 | — |
Z 3 688 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 3 295, tedy 89,3 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 3 295 | 89,3 % |
| Результат 2 | 341 | 9,2 % |
| Результат 3 | 52 | 1,4 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.8.1.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 18 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 16 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 11 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 8 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 8 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 4 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 4 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 4.5.4.1.6 | B | Umístění zadní mlhové svítilny (popř. párem svítilen) na vozidle nesplňuje požadavky na její uspořádání nebo orientaci nebo požadavky na její umístění vzhledem k výšce vozidla nebo vzhledem k vzdálenosti od brzdové svítilny, nebo jejímu úhlovému naklopení či orientaci montáže (TOP) nebo podmínky její geometrické viditelnosti. | 3 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 3 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 3 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 7.90.2.2 | B | Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. | 2 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 2 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 199 | 180 |
| 2025 | 185 | 156 |
| 2024 | 236 | 205 |
| 2023 | 183 | 158 |
| 2022 | 185 | 153 |
| 2021 | 186 | 151 |
| 2020 | 214 | 170 |
| 2019 | 245 | 194 |
| 2018 | 229 | 185 |
| 2017 | 242 | 186 |
| 2016 | 262 | 200 |
| 2015 | 288 | 239 |
| 2014 | 273 | 236 |
| 2013 | 266 | 226 |
| 2012 | 278 | 242 |
| 2011 | 280 | 239 |
| 2010 | 301 | 275 |
| 2009 | 286 | 256 |
| 2008 | 49 | 37 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Zico Maximus | 32 | 205 | 91,2 % |
| AJ 7C | 31 | 511 | 93,9 % |
| Atmos PDI | 31 | 475 | 92,6 % |
| Humbaur HA75 | 31 | 808 | 89,9 % |
| Vapp Standard | 31 | 519 | 92,1 % |
| AK 2 (текущая модель) | 30 | 3 688 | 89,3 % |
| Doosan 7 | 30 | 43 | 93,0 % |
| Martz Martz | 30 | 78 | 85,9 % |
| Sacher RS-05 | 30 | 665 | 93,7 % |
| Brenderup B03 | 29 | 114 | 93,0 % |
| CBS Remorques J370 | 29 | 59 | 96,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.