Các mẫu khác của hãng AK
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 30 rơ-moóc dòng xe AK 2, đưa mẫu xe này lên vị trí 329. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 228 xe riêng biệt và 4 387 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 228 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 4 387 |
| Kiểm định định kỳ | 3 688 |
| Kết quả “đạt” | 89,3 % |
| Bản ghi có số km | 324 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 04.09.2008 – 17.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 3 688. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3 688 | 89,3 % |
| Opakovaná | 357 | — |
| Evidencní kontrola | 339 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
Z 3 688 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 3 295, tedy 89,3 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 3 295 | 89,3 % |
| Kết quả 2 | 341 | 9,2 % |
| Kết quả 3 | 52 | 1,4 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.1.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 18 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 16 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 11 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 8 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 8 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 4 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 4 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 4.5.4.1.6 | B | Umístění zadní mlhové svítilny (popř. párem svítilen) na vozidle nesplňuje požadavky na její uspořádání nebo orientaci nebo požadavky na její umístění vzhledem k výšce vozidla nebo vzhledem k vzdálenosti od brzdové svítilny, nebo jejímu úhlovému naklopení či orientaci montáže (TOP) nebo podmínky její geometrické viditelnosti. | 3 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 3 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 3 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 7.90.2.2 | B | Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. | 2 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 199 | 180 |
| 2025 | 185 | 156 |
| 2024 | 236 | 205 |
| 2023 | 183 | 158 |
| 2022 | 185 | 153 |
| 2021 | 186 | 151 |
| 2020 | 214 | 170 |
| 2019 | 245 | 194 |
| 2018 | 229 | 185 |
| 2017 | 242 | 186 |
| 2016 | 262 | 200 |
| 2015 | 288 | 239 |
| 2014 | 273 | 236 |
| 2013 | 266 | 226 |
| 2012 | 278 | 242 |
| 2011 | 280 | 239 |
| 2010 | 301 | 275 |
| 2009 | 286 | 256 |
| 2008 | 49 | 37 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Zico Maximus | 32 | 205 | 91,2 % |
| AJ 7C | 31 | 511 | 93,9 % |
| Atmos PDI | 31 | 475 | 92,6 % |
| Humbaur HA75 | 31 | 808 | 89,9 % |
| Vapp Standard | 31 | 519 | 92,1 % |
| AK 2 (mẫu xe hiện tại) | 30 | 3 688 | 89,3 % |
| Doosan 7 | 30 | 43 | 93,0 % |
| Martz Martz | 30 | 78 | 85,9 % |
| Sacher RS-05 | 30 | 665 | 93,7 % |
| Brenderup B03 | 29 | 114 | 93,0 % |
| CBS Remorques J370 | 29 | 59 | 96,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.