Другие модели марки BSS
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 201 прицепов модельного ряда BSS P 73, что ставит эту модель на 9. место среди прицепов (OT4) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 867 разных автомобилей и 5 060 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 867 |
| Зарегистрированные проверки | 5 060 |
| Периодические осмотры | 4 207 |
| Результат «соответствует» | 93,8 % |
| Записи с пробегом | 224 |
| Доступный период | 01.10.2008 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 4 207. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 4 207 | 93,8 % |
| Evidencní kontrola | 632 | — |
| Opakovaná | 210 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 5 | — |
| По запросу zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
Z 4 207 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 3 945, tedy 93,8 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 3 945 | 93,8 % |
| Результат 2 | 188 | 4,5 % |
| Результат 3 | 74 | 1,8 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 1.1.9.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 146 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 138 |
| 1.1.16.5.1 | A | Některá prachovka brzdového válce / válečkuje poškozená, ale plní svoji funkci. | 110 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 98 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 78 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 72 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 55 |
| 1.1.8.1.1 | A | Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. | 53 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 48 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 46 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 37 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 35 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 20 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 19 |
| 1.1.8.1.2 | A | Vnější poškození pneumatického propojovacího vedení (hadice), které nemá vliv na jeho spolehlivost či těsnost. | 16 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 329 | 293 |
| 2025 | 457 | 408 |
| 2024 | 512 | 459 |
| 2023 | 147 | 123 |
| 2022 | 164 | 130 |
| 2021 | 211 | 184 |
| 2020 | 289 | 260 |
| 2019 | 156 | 116 |
| 2018 | 150 | 107 |
| 2017 | 300 | 236 |
| 2016 | 286 | 229 |
| 2015 | 227 | 173 |
| 2014 | 165 | 127 |
| 2013 | 191 | 164 |
| 2012 | 245 | 225 |
| 2011 | 178 | 147 |
| 2010 | 160 | 119 |
| 2009 | 840 | 677 |
| 2008 | 53 | 30 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BSS P53S | 957 | 24 424 | 94,4 % |
| ZDT NS | 693 | 8 477 | 95,5 % |
| BSS P73S | 483 | 16 358 | 94,8 % |
| BSS PS2 | 368 | 62 314 | 92,7 % |
| BSS P93S | 362 | 27 417 | 94,4 % |
| BSS PS | 333 | 23 290 | 91,7 % |
| Annaburger HTS | 304 | 2 292 | 95,2 % |
| Fliegl ASW | 242 | 1 393 | 87,8 % |
| BSS P 73 (текущая модель) | 201 | 4 207 | 93,8 % |
| Wielton PRS-3S | 191 | 610 | 97,7 % |
| BSS PZS | 169 | 6 235 | 94,2 % |
| Pronar T 023 | 166 | 1 315 | 93,6 % |
| BSS P 93 | 163 | 11 589 | 93,5 % |
| Pronar T | 158 | 1 288 | 97,6 % |
| Pronar T 026 | 150 | 973 | 94,9 % |
| PZS 50 | 139 | 5 966 | 93,3 % |
| NS 900 | 118 | 4 718 | 93,4 % |
| Fliegl TMK | 93 | 371 | 93,5 % |
| ZDT Mega | 91 | 1 330 | 97,8 % |
| BSS P 53 | 79 | 2 984 | 95,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.