Другие модели марки BSS
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 333 прицепов модельного ряда BSS PS, что ставит эту модель на 6. место среди прицепов (OT4) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 1 650 разных автомобилей и 28 842 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 1 650 |
| Зарегистрированные проверки | 28 842 |
| Периодические осмотры | 23 290 |
| Результат «соответствует» | 91,7 % |
| Записи с пробегом | 2 371 |
| Доступный период | 01.09.2008 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 23 290. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 23 290 | 91,7 % |
| Evidencní kontrola | 2 860 | — |
| Opakovaná | 1 637 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 927 | — |
| По запросу zákazníka | 60 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 36 | — |
| Pred registrací | 22 | — |
| Technická silniční kontrola | 7 | — |
| TSK - Opakovaná | 2 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
Z 23 290 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 21 358, tedy 91,7 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 21 358 | 91,7 % |
| Результат 2 | 1 261 | 5,4 % |
| Результат 3 | 671 | 2,9 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 6.2.9.7.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 336 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 311 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 260 |
| 1.1.16.5.1 | A | Některá prachovka brzdového válce / válečkuje poškozená, ale plní svoji funkci. | 227 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 154 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 139 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 116 |
| 1.1.8.1.1 | A | Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. | 86 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 71 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 65 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 49 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 47 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 38 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 36 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 34 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 784 | 728 |
| 2025 | 1 160 | 1 021 |
| 2024 | 1 542 | 1 383 |
| 2023 | 894 | 758 |
| 2022 | 877 | 708 |
| 2021 | 1 117 | 951 |
| 2020 | 1 625 | 1 405 |
| 2019 | 1 181 | 972 |
| 2018 | 1 145 | 879 |
| 2017 | 1 560 | 1 267 |
| 2016 | 2 132 | 1 732 |
| 2015 | 1 843 | 1 401 |
| 2014 | 1 541 | 1 179 |
| 2013 | 1 850 | 1 458 |
| 2012 | 2 652 | 2 163 |
| 2011 | 1 972 | 1 505 |
| 2010 | 2 055 | 1 605 |
| 2009 | 2 634 | 2 009 |
| 2008 | 278 | 166 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BSS P53S | 957 | 24 424 | 94,4 % |
| ZDT NS | 693 | 8 477 | 95,5 % |
| BSS P73S | 483 | 16 358 | 94,8 % |
| BSS PS2 | 368 | 62 314 | 92,7 % |
| BSS P93S | 362 | 27 417 | 94,4 % |
| BSS PS (текущая модель) | 333 | 23 290 | 91,7 % |
| Annaburger HTS | 304 | 2 292 | 95,2 % |
| Fliegl ASW | 242 | 1 393 | 87,8 % |
| BSS P 73 | 201 | 4 207 | 93,8 % |
| Wielton PRS-3S | 191 | 610 | 97,7 % |
| BSS PZS | 169 | 6 235 | 94,2 % |
| Pronar T 023 | 166 | 1 315 | 93,6 % |
| BSS P 93 | 163 | 11 589 | 93,5 % |
| Pronar T | 158 | 1 288 | 97,6 % |
| Pronar T 026 | 150 | 973 | 94,9 % |
| PZS 50 | 139 | 5 966 | 93,3 % |
| NS 900 | 118 | 4 718 | 93,4 % |
| Fliegl TMK | 93 | 371 | 93,5 % |
| ZDT Mega | 91 | 1 330 | 97,8 % |
| BSS P 53 | 79 | 2 984 | 95,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.