Другие модели марки New Holland
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 67 транспортных средств T1 модельного ряда New Holland T 5060, что ставит эту модель на 60. место среди транспортных средств категории T1 в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 183 разных автомобилей и 1 115 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 183 |
| Зарегистрированные проверки | 1 115 |
| Периодические осмотры | 952 |
| Результат «соответствует» | 95,4 % |
| Записи с пробегом | 837 |
| Доступный период | 17.03.2009 – 17.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 952. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 952 | 95,4 % |
| Evidencní kontrola | 135 | — |
| Opakovaná | 28 | — |
Z 827 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 789, tedy 95,4 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 789 | 95,4 % |
| Результат 2 | 29 | 3,5 % |
| Результат 3 | 9 | 1,1 % |
| Другое / не указано | 125 | 15,1 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 6.2.9.7.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 14 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 8.2.2.2.2.8 | B | Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. | 3 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 3 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 1 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 1 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 1 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2009 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 55 | 54 |
| 2025 | 83 | 77 |
| 2024 | 97 | 93 |
| 2023 | 81 | 75 |
| 2022 | 74 | 67 |
| 2021 | 103 | 96 |
| 2020 | 108 | 97 |
| 2019 | 89 | 83 |
| 2018 | 99 | 75 |
| 2017 | 73 | 52 |
| 2016 | 70 | 51 |
| 2015 | 56 | 30 |
| 2014 | 25 | 24 |
| 2013 | 59 | 47 |
| 2012 | 35 | 31 |
| 2011 | 4 | 0 |
| 2010 | 3 | 0 |
| 2009 | 1 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| John Deere 7810 | 73 | 1 161 | 95,5 % |
| JCB 541-70 | 72 | 883 | 95,8 % |
| Zetor 8441 | 70 | 2 248 | 97,5 % |
| Zetor 5718 | 69 | 9 744 | 95,1 % |
| John Deere 6420 | 68 | 1 122 | 97,3 % |
| New Holland T 5060 (текущая модель) | 67 | 952 | 95,4 % |
| Zetor Super | 67 | 2 663 | 96,0 % |
| Zetor 16245 | 66 | 2 122 | 95,6 % |
| Zetor 12011 | 64 | 3 262 | 95,0 % |
| John Deere 6830 | 63 | 1 032 | 98,5 % |
| John Deere 5820 | 61 | 830 | 96,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.