Các mẫu khác của hãng New Holland
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 67 phương tiện T1 dòng xe New Holland T 5060, đưa mẫu xe này lên vị trí 60. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại T1 theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 183 xe riêng biệt và 1 115 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 183 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 1 115 |
| Kiểm định định kỳ | 952 |
| Kết quả “đạt” | 95,4 % |
| Bản ghi có số km | 837 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 17.03.2009 – 17.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 952. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 952 | 95,4 % |
| Evidencní kontrola | 135 | — |
| Opakovaná | 28 | — |
Z 827 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 789, tedy 95,4 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 789 | 95,4 % |
| Kết quả 2 | 29 | 3,5 % |
| Kết quả 3 | 9 | 1,1 % |
| Khác / không ghi rõ | 125 | 15,1 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.9.7.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 14 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 8.2.2.2.2.8 | B | Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. | 3 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 3 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 1 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 1 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 1 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2009 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 55 | 54 |
| 2025 | 83 | 77 |
| 2024 | 97 | 93 |
| 2023 | 81 | 75 |
| 2022 | 74 | 67 |
| 2021 | 103 | 96 |
| 2020 | 108 | 97 |
| 2019 | 89 | 83 |
| 2018 | 99 | 75 |
| 2017 | 73 | 52 |
| 2016 | 70 | 51 |
| 2015 | 56 | 30 |
| 2014 | 25 | 24 |
| 2013 | 59 | 47 |
| 2012 | 35 | 31 |
| 2011 | 4 | 0 |
| 2010 | 3 | 0 |
| 2009 | 1 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| John Deere 7810 | 73 | 1 161 | 95,5 % |
| JCB 541-70 | 72 | 883 | 95,8 % |
| Zetor 8441 | 70 | 2 248 | 97,5 % |
| Zetor 5718 | 69 | 9 744 | 95,1 % |
| John Deere 6420 | 68 | 1 122 | 97,3 % |
| New Holland T 5060 (mẫu xe hiện tại) | 67 | 952 | 95,4 % |
| Zetor Super | 67 | 2 663 | 96,0 % |
| Zetor 16245 | 66 | 2 122 | 95,6 % |
| Zetor 12011 | 64 | 3 262 | 95,0 % |
| John Deere 6830 | 63 | 1 032 | 98,5 % |
| John Deere 5820 | 61 | 830 | 96,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.