Другие модели марки WT-Metall
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 112 прицепов модельного ряда WT-Metall TH3, что ставит эту модель на 144. место среди прицепов (O1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 281 разных автомобилей и 802 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 281 |
| Зарегистрированные проверки | 802 |
| Периодические осмотры | 326 |
| Результат «соответствует» | 93,3 % |
| Записи с пробегом | 10 |
| Доступный период | 07.04.2009 – 17.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 326. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 326 | 93,3 % |
| Pred registrací | 206 | — |
| Evidencní kontrola | 128 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 113 | — |
| Opakovaná | 22 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 3 | — |
| По запросу zákazníka | 2 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 326 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 304, tedy 93,3 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 304 | 93,3 % |
| Результат 2 | 19 | 5,8 % |
| Результат 3 | 3 | 0,9 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.8.1.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 4 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 4 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 2 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 7.90.2.3 | B | Umístění nebo provedení některých předepsaných údajů na vozidle neodpovídá požadavkům nebo skutečnosti. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 1 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2009 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 53 | 32 |
| 2025 | 95 | 50 |
| 2024 | 70 | 40 |
| 2023 | 68 | 35 |
| 2022 | 74 | 35 |
| 2021 | 98 | 39 |
| 2020 | 61 | 20 |
| 2019 | 72 | 20 |
| 2018 | 50 | 14 |
| 2017 | 48 | 15 |
| 2016 | 39 | 8 |
| 2015 | 11 | 7 |
| 2014 | 13 | 5 |
| 2013 | 17 | 4 |
| 2012 | 4 | 0 |
| 2011 | 12 | 0 |
| 2010 | 6 | 0 |
| 2009 | 11 | 2 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Neptun TR1 | 115 | 6 | 100,0 % |
| Niewiadow BS | 114 | 343 | 88,3 % |
| Jinos 750B | 113 | 1 287 | 80,7 % |
| Klabo K0752 | 113 | 113 | 85,0 % |
| RHC Single | 113 | 229 | 96,5 % |
| WT-Metall TH3 (текущая модель) | 112 | 326 | 93,3 % |
| RS 03 | 108 | 1 788 | 92,0 % |
| Faro Magicus | 106 | 89 | 71,9 % |
| LV 2A | 105 | 1 316 | 90,4 % |
| Maro 05 | 104 | 2 753 | 92,0 % |
| Kobras 4C | 103 | 1 929 | 87,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.