Další modely značky Baotian
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 7 vozidel kategorie LC modelové řady Baotian BT125T-12, což toto vozidlo řadí na 778. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 91 různých vozidel a 471 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 91 |
| Evidované prohlídky | 471 |
| Pravidelné prohlídky | 335 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 97,3 % |
| Záznamy s tachometrem | 468 |
| Dostupné období | 24.11.2008 – 28.07.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 335. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 335 | 97,3 % |
| Evidencní kontrola | 116 | — |
| Opakovaná | 11 | — |
| Pred registrací | 6 | — |
| Na žádost zákazníka | 2 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 335 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 326, tedy 97,3 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 326 | 97,3 % |
| Výsledek 2 | 8 | 2,4 % |
| Výsledek 3 | 1 | 0,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 4 | 3 |
| 2025 | 9 | 8 |
| 2024 | 8 | 5 |
| 2023 | 26 | 21 |
| 2022 | 30 | 17 |
| 2021 | 31 | 17 |
| 2020 | 29 | 16 |
| 2019 | 59 | 35 |
| 2018 | 40 | 34 |
| 2017 | 43 | 36 |
| 2016 | 48 | 40 |
| 2015 | 54 | 39 |
| 2014 | 48 | 36 |
| 2013 | 14 | 13 |
| 2012 | 7 | 4 |
| 2011 | 15 | 11 |
| 2010 | 3 | 0 |
| 2009 | 2 | 0 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Yamaha SZR 660 | 8 | 150 | 93,3 % |
| Yamaha TZR 125 | 8 | 173 | 86,1 % |
| Yamaha XV 1000 | 8 | 156 | 94,9 % |
| Yamaha XV 700 | 8 | 113 | 98,2 % |
| Yamaha YBR 250 | 8 | 336 | 98,8 % |
| Baotian BT125T-12 (aktuální model) | 7 | 335 | 97,3 % |
| Baotian BT151T-2B2 | 7 | 97 | 92,8 % |
| Baotian Rocky 125 | 7 | 150 | 98,0 % |
| CF Moto Swan | 7 | 105 | 100,0 % |
| Daelim SG 125 | 7 | 134 | 95,5 % |
| Harley-Davidson 883 | 7 | 291 | 94,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.