Modely značky Mazda
Vyberte modelovou řadu, pro kterou už máme dostatečně velký předpočítaný veřejný souhrn. Odkazy vedou na detailní statistiky prohlídek, výsledků, závad a vývoje daného modelu.
| Model | Vozidla | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Mazda 6 | 26 265 | 165 363 | 93,6 % |
| Mazda 323 | 19 852 | 79 703 | 88,4 % |
| Mazda 3 | 17 934 | 118 513 | 95,2 % |
| Mazda 626 | 9 646 | 34 150 | 88,3 % |
| Mazda CX-5 | 8 632 | 50 634 | 96,5 % |
| Mazda 2 | 8 507 | 68 018 | 95,8 % |
| Mazda 5 | 5 778 | 44 017 | 93,0 % |
| Mazda CX-3 | 5 748 | 27 697 | 98,5 % |
| Mazda 121 | 4 462 | 17 268 | 86,2 % |
| Mazda MX-5 | 3 801 | 25 895 | 95,7 % |
| Mazda Premacy | 3 260 | 18 420 | 90,2 % |
| Mazda CX-30 | 1 907 | 4 626 | 98,8 % |
| Mazda Demio | 1 507 | 9 332 | 91,0 % |
| Mazda CX-7 | 1 284 | 17 413 | 91,9 % |
| Mazda MPV | 1 161 | 6 429 | 89,0 % |
| Mazda Xedos | 973 | 3 467 | 90,5 % |
| Mazda MX-3 | 795 | 2 773 | 87,4 % |
| Mazda Tribute | 708 | 4 898 | 90,9 % |
| Mazda RX-8 | 637 | 3 729 | 95,7 % |
| Mazda CX-60 | 481 | 108 | 99,1 % |
| Mazda MX-30 | 412 | 272 | 97,4 % |
| Mazda SD-E | 369 | 3 794 | 87,0 % |
| Mazda CX | 362 | 5 548 | 97,7 % |
| Mazda CX-9 | 334 | 3 018 | 90,7 % |
| Mazda SR-E | 308 | 1 397 | 86,0 % |
| Mazda B | 285 | 3 091 | 90,3 % |
| Mazda MAZDA2 | 248 | 343 | 98,0 % |
| Mazda BT-50 | 230 | 1 787 | 93,2 % |
| Mazda E | 229 | 2 105 | 88,0 % |
| Mazda CX- 5 | 195 | 680 | 97,5 % |
| Mazda CX 7 | 178 | 7 323 | 91,7 % |
| Mazda MAZDA3 | 177 | 320 | 97,5 % |
| Mazda MAZDA6 | 175 | 546 | 96,3 % |
| Mazda MX - 5 | 158 | 674 | 94,7 % |
| Mazda 2200 | 149 | 941 | 84,0 % |
| Mazda MX-6 | 143 | 561 | 89,5 % |
| Mazda E 2200 | 138 | 1 401 | 85,2 % |
| Mazda RX-7 | 134 | 389 | 94,4 % |
| Mazda E 2000 | 125 | 569 | 88,0 % |
| Mazda CX-80 | 119 | 2 | 100,0 % |
| Mazda B 2500 | 105 | 1 045 | 91,7 % |
| Mazda SD-2200 | 87 | 1 337 | 85,7 % |
| Mazda MX | 76 | 545 | 95,2 % |
| Mazda SR | 75 | 272 | 84,5 % |
| Mazda CX -30 | 68 | 713 | 99,6 % |
| Mazda CR1 | 43 | 2 113 | 92,4 % |
| Mazda 6E | 42 | 0 | — |
| Mazda GH | 41 | 248 | 95,1 % |
| Mazda CX5 | 40 | 261 | 95,6 % |
| Mazda CX - 60 | 38 | 4 | 100,0 % |
| Mazda MX -30 | 38 | 0 | — |
| Mazda 929 | 33 | 70 | 89,6 % |
