Modely značky Renault
Vyberte modelovou řadu, pro kterou už máme dostatečně velký předpočítaný veřejný souhrn. Odkazy vedou na detailní statistiky prohlídek, výsledků, závad a vývoje daného modelu.
| Model | Vozidla | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Renault Megane | 111 135 | 759 712 | 92,4 % |
| Renault Clio | 82 223 | 519 757 | 92,3 % |
| Renault Megane Scenic | 49 954 | 463 154 | 91,8 % |
| Renault Laguna | 45 655 | 250 420 | 89,5 % |
| Renault Master | 37 173 | 222 999 | 92,4 % |
| Renault Kangoo | 31 460 | 217 729 | 90,5 % |
| Renault Thalia | 30 956 | 312 489 | 91,9 % |
| Renault 19 | 27 535 | 64 591 | 85,5 % |
| Renault Trafic | 26 317 | 178 372 | 92,1 % |
| Renault Twingo | 22 088 | 128 687 | 90,4 % |
| Renault Espace | 17 382 | 93 462 | 91,2 % |
| Renault Captur | 10 954 | 41 480 | 97,9 % |
| Renault Fluence | 5 925 | 52 870 | 95,1 % |
| Renault Scenic | 4 179 | 32 435 | 94,4 % |
| Renault Modus | 4 172 | 35 025 | 93,4 % |
| Renault Premium | 3 897 | 37 579 | 88,8 % |
| Renault Kadjar | 3 841 | 17 208 | 97,8 % |
| Renault 5 | 3 026 | 6 213 | 86,1 % |
| Renault Midlum | 2 959 | 51 299 | 89,0 % |
| Renault T | 2 867 | 28 944 | 95,9 % |
| Renault Magnum | 2 780 | 21 243 | 89,2 % |
| Renault Koleos | 2 754 | 18 160 | 95,8 % |
| Renault 21 | 1 998 | 4 032 | 85,7 % |
| Renault Mascott | 1 634 | 20 394 | 86,1 % |
| Renault Arkana | 1 525 | 1 564 | 98,4 % |
| Renault Express | 1 415 | 2 670 | 91,7 % |
| Renault Talisman | 1 363 | 6 009 | 96,9 % |
| Renault 11 | 1 088 | 2 151 | 84,9 % |
| Renault Safrane | 961 | 3 165 | 89,7 % |
| Renault Rapid | 945 | 1 887 | 85,8 % |
| Renault ZOE | 782 | 648 | 92,3 % |
| Renault Grand Espace | 627 | 5 291 | 90,8 % |
| Renault Kerax | 607 | 11 037 | 88,5 % |
| Renault HD001 | 605 | 6 347 | 97,1 % |
| Renault D | 571 | 8 172 | 94,7 % |
| Renault 25 | 517 | 1 120 | 86,9 % |
| Renault Expres | 496 | 1 356 | 86,3 % |
| Renault Chamade | 480 | 1 248 | 86,8 % |
| Renault VEL Satis | 428 | 2 702 | 92,5 % |
| Renault Austral | 413 | 1 | 100,0 % |
| Renault Maxity | 390 | 2 528 | 87,0 % |
| Renault 9 | 372 | 930 | 87,9 % |
| Renault PS09B4 | 327 | 3 309 | 91,2 % |
| Renault Twin | 275 | 2 969 | 88,1 % |
| Renault R | 261 | 1 282 | 92,1 % |
| Renault 4 | 228 | 779 | 93,2 % |
| Renault Symbioz | 222 | 0 | — |
| Renault Nevada | 221 | 496 | 85,0 % |
| Renault B | 208 | 1 134 | 86,0 % |
| Renault C | 202 | 1 915 | 96,1 % |
| Renault AE | 179 | 855 | 85,9 % |
| Renault Latitude | 173 | 1 594 | 94,8 % |
| Renault Megan | 172 | 5 129 | 95,1 % |
| Renault Duster | 161 | 650 | 97,8 % |
| Renault Velsatis | 145 | 1 092 | 90,9 % |
| Renault Alaskan | 136 | 598 | 91,6 % |
| Renault Avantime | 115 | 555 | 93,4 % |
| Renault VIZ | 99 | 783 | 92,5 % |
| Renault Clio-Thalia | 94 | 2 172 | 88,5 % |
| Renault Kango | 87 | 1 039 | 93,5 % |
| Renault S | 87 | 730 | 80,9 % |
| Renault K | 85 | 1 994 | 94,3 % |
| Renault Midliner | 85 | 1 227 | 83,2 % |
| Renault Rafale | 84 | 0 | — |
| Renault M | 80 | 871 | 84,8 % |
| Renault Wind | 77 | 446 | 94,2 % |
| Renault 16 | 64 | 266 | 94,2 % |
| Renault 8 | 63 | 301 | 93,5 % |
| Renault Twizy | 60 | 49 | 93,9 % |
| Renault Fuego | 59 | 70 | 91,3 % |
| Renault Iliade | 44 | 1 312 | 93,7 % |
| Renault Grand Scenic | 43 | 509 | 94,7 % |
| Renault SFR112 | 42 | 1 104 | 89,9 % |
| Renault R19 | 42 | 134 | 85,8 % |
| Renault Theault | 40 | 146 | 96,6 % |
| Renault SFR | 38 | 273 | 92,4 % |
| Renault Alpine | 33 | 115 | 99,1 % |
| Renault 15 | 32 | 118 | 95,5 % |
| Renault R8 | 31 | 134 | 93,9 % |
| Renault 18 | 30 | 72 | 90,0 % |
