Modely značky Suzuki
Vyberte modelovou řadu, pro kterou už máme dostatečně velký předpočítaný veřejný souhrn. Odkazy vedou na detailní statistiky prohlídek, výsledků, závad a vývoje daného modelu.
| Model | Vozidla | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Suzuki Swift | 26 467 | 161 997 | 93,3 % |
| Suzuki SX4 | 21 233 | 177 087 | 96,5 % |
| Suzuki Vitara | 19 314 | 87 947 | 96,4 % |
| Suzuki Ignis | 9 896 | 74 667 | 94,9 % |
| Suzuki Grand Vitara | 9 105 | 86 386 | 93,9 % |
| Suzuki Jimny | 8 210 | 62 415 | 93,1 % |
| Suzuki Samurai | 4 171 | 27 010 | 91,1 % |
| Suzuki Baleno | 3 360 | 13 932 | 88,8 % |
| Suzuki Burgman | 3 226 | 11 283 | 96,5 % |
| Suzuki Bandit | 2 814 | 15 453 | 96,5 % |
| Suzuki GSX | 2 376 | 15 700 | 94,3 % |
| Suzuki Intruder | 2 173 | 11 508 | 96,0 % |
| Suzuki Splash | 1 830 | 21 314 | 96,1 % |
| Suzuki Alto | 1 597 | 8 647 | 91,8 % |
| Suzuki V-Strom | 1 539 | 9 478 | 98,2 % |
| Suzuki GS 500 | 1 173 | 8 072 | 95,6 % |
| Suzuki Wagon | 1 160 | 15 496 | 90,4 % |
| Suzuki GSF 600 | 1 124 | 7 617 | 94,9 % |
| Suzuki SV 650 | 1 012 | 7 880 | 93,2 % |
| Suzuki VS 1400 | 878 | 4 828 | 94,9 % |
| Suzuki VZ 800 | 767 | 4 343 | 95,2 % |
| Suzuki DR 650 | 750 | 3 501 | 95,2 % |
| Suzuki VS 800 | 735 | 3 909 | 94,9 % |
| Suzuki Wagon R | 724 | 9 675 | 89,6 % |
| Suzuki Liana | 707 | 4 464 | 91,1 % |
| Suzuki DL 1000 | 618 | 2 595 | 97,6 % |
| Suzuki DL 650 | 599 | 2 366 | 98,0 % |
| Suzuki GSF 1200 | 557 | 3 944 | 96,2 % |
| Suzuki VL 1500 | 542 | 2 598 | 96,2 % |
| Suzuki GSX-R1000 | 492 | 3 411 | 93,6 % |
| Suzuki GSX 750 | 492 | 2 434 | 93,6 % |
| Suzuki GSR 600 | 490 | 4 088 | 97,1 % |
| Suzuki GSF | 347 | 3 671 | 95,2 % |
| Suzuki LS 650 | 342 | 1 800 | 94,7 % |
| Suzuki DR 800 | 334 | 1 798 | 96,3 % |
| Suzuki XF 650 | 314 | 1 486 | 97,4 % |
| Suzuki DL650 | 314 | 341 | 97,1 % |
| Suzuki Marauder | 312 | 1 732 | 95,8 % |
| Suzuki VL 800 | 305 | 1 461 | 97,4 % |
| Suzuki GSX-R | 301 | 2 145 | 93,8 % |
| Suzuki DR 125 | 295 | 1 440 | 94,0 % |
| Suzuki 125 | 290 | 1 666 | 95,8 % |
| Suzuki DR 600 | 287 | 863 | 93,2 % |
| Suzuki S-Cross | 285 | 16 | 100,0 % |
| Suzuki VS | 284 | 2 900 | 94,7 % |
| Suzuki 650 | 282 | 2 448 | 94,9 % |
| Suzuki DR 350 | 278 | 1 077 | 92,1 % |
| Suzuki SV650S | 256 | 2 659 | 93,3 % |
| Suzuki AN 400 | 253 | 1 313 | 96,6 % |
| Suzuki GSX-R750 | 243 | 1 682 | 93,9 % |
| Suzuki GSX-R600 | 240 | 2 021 | 93,1 % |
| Suzuki VIZ | 229 | 1 281 | 95,5 % |
| Suzuki VZR 1800 | 227 | 887 | 95,0 % |
| Suzuki SJ | 213 | 1 152 | 90,6 % |
| Suzuki VX 800 | 213 | 694 | 95,7 % |
| Suzuki DR-Z400S | 210 | 1 322 | 94,9 % |
| Suzuki Santana | 198 | 1 444 | 91,5 % |
| Suzuki Kizashi | 193 | 1 296 | 96,1 % |
| Suzuki LTZ 400 | 190 | 856 | 89,4 % |
| Suzuki GSX-S1000 | 189 | 206 | 94,7 % |
| Suzuki 600 | 187 | 1 111 | 94,1 % |
| Suzuki Katana | 183 | 450 | 95,1 % |
| Suzuki DR | 180 | 1 476 | 94,8 % |
| Suzuki 750 | 177 | 760 | 93,3 % |
| Suzuki GSX 1400 | 176 | 1 344 | 98,4 % |
| Suzuki GN 250 | 175 | 598 | 95,7 % |
| Suzuki Hayabusa | 174 | 767 | 97,0 % |
| Suzuki Savage | 172 | 907 | 93,4 % |
| Suzuki GSX 600 | 164 | 938 | 93,3 % |
| Suzuki SV 1000 | 155 | 2 059 | 94,0 % |
| Suzuki LTA 700 | 154 | 851 | 90,4 % |
| Suzuki Gladius | 154 | 572 | 95,6 % |
| Suzuki Celerio | 150 | 1 174 | 98,0 % |
| Suzuki DL1050 | 146 | 34 | 100,0 % |
| Suzuki UK110 | 143 | 156 | 97,4 % |
| Suzuki Swace | 132 | 177 | 96,0 % |
| Suzuki GN 125 | 123 | 486 | 94,7 % |
| Suzuki SV | 119 | 2 182 | 94,2 % |
| Suzuki B-King | 117 | 568 | 94,5 % |
| Suzuki DL1000 | 117 | 248 | 96,0 % |
| Suzuki GS | 116 | 1 045 | 94,9 % |
| Suzuki VAN | 116 | 429 | 95,8 % |
| Suzuki Epicuro | 112 | 355 | 94,9 % |
| Suzuki SV650 | 108 | 796 | 93,8 % |
| Suzuki GSF 650 | 106 | 456 | 95,4 % |
| Suzuki DR 750 | 103 | 493 | 93,9 % |
| Suzuki Carry | 102 | 497 | 89,9 % |
| Suzuki Address | 94 | 161 | 95,0 % |
| Suzuki TL 1000 | 86 | 598 | 92,5 % |
| Suzuki Sixteen | 86 | 262 | 98,1 % |
| Suzuki GSR | 85 | 1 176 | 95,7 % |
| Suzuki Freewind | 80 | 536 | 96,3 % |
| Suzuki DR-Z400SM | 79 | 805 | 92,8 % |
| Suzuki GSX 1100 | 79 | 214 | 95,8 % |
| Suzuki AY 50 | 78 | 140 | 98,6 % |
| Suzuki DL650A | 76 | 223 | 98,7 % |
| Suzuki GSX1400 | 75 | 1 034 | 97,6 % |
| Suzuki Sidekick | 73 | 348 | 90,5 % |
| Suzuki SX | 71 | 4 139 | 96,2 % |
| Suzuki GS 550 | 71 | 98 | 90,8 % |
| Suzuki VS 600 | 69 | 489 | 95,5 % |
| Suzuki LJ | 68 | 248 | 93,2 % |
| Suzuki GS 750 | 68 | 90 | 93,3 % |
| Suzuki V- | 66 | 259 | 96,9 % |
| Suzuki DL800 | 63 | 1 | 100,0 % |
| Suzuki GS 450 | 62 | 103 | 98,1 % |
| Suzuki RF 900 | 58 | 311 | 93,6 % |
| Suzuki uh125 | 58 | 69 | 95,7 % |
| Suzuki DL 1050 | 57 | 4 | 100,0 % |
| Suzuki GS 500E | 56 | 713 | 96,2 % |
| Suzuki Across | 55 | 69 | 97,1 % |
| Suzuki GSR600 | 54 | 827 | 96,9 % |
| Suzuki GSX-s750 | 54 | 61 | 100,0 % |
| Suzuki Gsxr | 53 | 248 | 91,1 % |
| Suzuki RF 600 | 51 | 256 | 92,6 % |
| Suzuki GSX-S1000T | 50 | 3 | 100,0 % |
| Suzuki VS 750 | 48 | 278 | 93,9 % |
| Suzuki AN 125 | 48 | 154 | 97,4 % |
| Suzuki Sepia 50 | 47 | 91 | 93,4 % |
| Suzuki GSX 400 | 46 | 86 | 94,2 % |
| Suzuki GSX-S125 | 46 | 15 | 93,3 % |
| Suzuki VS 700 | 45 | 137 | 92,0 % |
| Suzuki GS 850 | 45 | 62 | 95,2 % |
| Suzuki Jimmy | 42 | 1 198 | 93,5 % |
| Suzuki GSR 750 | 42 | 155 | 94,8 % |
| Suzuki 250 | 40 | 144 | 93,1 % |
| Suzuki Boulevard | 39 | 271 | 92,6 % |
| Suzuki 50 | 39 | 77 | 90,9 % |
| Suzuki LT-A | 39 | 69 | 87,0 % |
| Suzuki GZ 250 | 37 | 299 | 98,0 % |
| Suzuki GSR750A | 37 | 95 | 90,5 % |
| Suzuki GW250 | 37 | 25 | 100,0 % |
| Suzuki GSE 500 | 36 | 254 | 91,3 % |
| Suzuki VLR 1800 | 35 | 105 | 97,1 % |
| Suzuki VL 125 | 34 | 269 | 96,3 % |
| Suzuki GZ 125 | 34 | 251 | 95,6 % |
| Suzuki RGV 250 | 34 | 32 | 93,8 % |
| Suzuki GSX-R125 | 34 | 15 | 100,0 % |
| Suzuki GSX 1200 | 33 | 209 | 97,1 % |
| Suzuki GSX1300R | 31 | 25 | 96,0 % |
| Suzuki 500 | 30 | 181 | 95,0 % |
| Suzuki GM 51 | 30 | 65 | 92,3 % |
| Suzuki AN400 | 30 | 64 | 100,0 % |
| Suzuki GS 1000 | 30 | 51 | 98,0 % |
| Suzuki RV 125 | 30 | 36 | 88,9 % |
