Další modely značky CF Moto
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 104 vozidel kategorie LE modelové řady CF Moto Journeyman, což toto vozidlo řadí na 7. místo mezi vozidly kategorie LE v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 501 různých vozidel a 3 004 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 501 |
| Evidované prohlídky | 3 004 |
| Pravidelné prohlídky | 2 228 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 2 951 |
| Dostupné období | 30.10.2008 – 16.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 2 228. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 228 | 96,0 % |
| Evidencní kontrola | 680 | — |
| Opakovaná | 87 | — |
| Na žádost zákazníka | 6 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 2 228 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 2 138, tedy 96,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 2 138 | 96,0 % |
| Výsledek 2 | 81 | 3,6 % |
| Výsledek 3 | 9 | 0,4 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 20 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 4 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 4 |
| 4.3.1.2.2 | B | Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 4.7.2.1.1 | B | Zařízení neosvětluje nebo neosvětluje dostatečně zadní tabulku registrační značky. | 2 |
| 4.2.1.2.2 | B | Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 2 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 4.10.2.2 | B | Chybné uchycení nebo způsob montáže zásuvky na vozidle nebo chybná montáž zástrčky k propojovacímu kabelu ovlivňuje funkci některého světelného zařízení přípojného vozidla nebo negativně ovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 5.3.2.2.2 | B | Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. | 1 |
| 4.1.1.1.5 | B | U potkávacího nebo dálkového světlometu zdroj světla ve světlometu chybně upevněn nebo je vadný, takže nesplňuje fotometrické vlastnosti (nevytváří požadovanou kresbu) nebo způsobuje oslnění. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 149 | 133 |
| 2025 | 198 | 169 |
| 2024 | 266 | 226 |
| 2023 | 208 | 166 |
| 2022 | 164 | 119 |
| 2021 | 140 | 95 |
| 2020 | 228 | 168 |
| 2019 | 200 | 165 |
| 2018 | 215 | 161 |
| 2017 | 216 | 152 |
| 2016 | 177 | 112 |
| 2015 | 175 | 129 |
| 2014 | 140 | 110 |
| 2013 | 159 | 118 |
| 2012 | 128 | 98 |
| 2011 | 128 | 97 |
| 2010 | 57 | 9 |
| 2009 | 46 | 1 |
| 2008 | 10 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Piaggio MP3 | 560 | 1 618 | 95,7 % |
| TGB FBE | 206 | 3 014 | 95,3 % |
| TGB FL | 152 | 1 232 | 96,7 % |
| Bombardier Outlander | 143 | 2 831 | 95,0 % |
| Access MAX | 129 | 2 158 | 96,3 % |
| Jinling JLA-21B | 122 | 1 347 | 87,4 % |
| CF Moto Journeyman (aktuální model) | 104 | 2 228 | 96,0 % |
| Bombardier CAN-AM | 95 | 1 692 | 93,6 % |
| Kymco MXU 500 | 62 | 790 | 97,2 % |
| Access Tomahawk | 58 | 1 969 | 93,8 % |
| Bombardier R.p. Inc. Outlander | 44 | 482 | 95,0 % |
| Linhai Tornado | 44 | 956 | 92,7 % |
| TGB Blade | 43 | 1 040 | 95,9 % |
| Yamaha Grizzly | 43 | 648 | 91,4 % |
| Access Motor | 40 | 254 | 93,3 % |
| Bashan ATV200S-7 | 36 | 808 | 92,1 % |
| Rewaco HS4 | 34 | 339 | 95,9 % |
| Piaggio APE | 33 | 137 | 91,9 % |
| Suzuki LTZ 400 | 33 | 856 | 89,4 % |
| E-TON Vector | 32 | 597 | 97,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.