Další modely značky Husqvarna
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 32 motocyklů modelové řady Husqvarna TE 410, což tento motocykl řadí na 17. místo mezi motocykly kategorie L3 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 167 různých vozidel a 1 030 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 167 |
| Evidované prohlídky | 1 030 |
| Pravidelné prohlídky | 712 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 93,5 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 012 |
| Dostupné období | 08.09.2008 – 25.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 712. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 712 | 93,5 % |
| Evidencní kontrola | 272 | — |
| Opakovaná | 40 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
| Na žádost zákazníka | 2 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 712 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 666, tedy 93,5 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 666 | 93,5 % |
| Výsledek 2 | 37 | 5,2 % |
| Výsledek 3 | 9 | 1,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 7.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 1 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 10 | 10 |
| 2025 | 25 | 22 |
| 2024 | 32 | 23 |
| 2023 | 28 | 18 |
| 2022 | 23 | 17 |
| 2021 | 32 | 18 |
| 2020 | 49 | 30 |
| 2019 | 41 | 22 |
| 2018 | 56 | 41 |
| 2017 | 61 | 45 |
| 2016 | 63 | 40 |
| 2015 | 86 | 60 |
| 2014 | 81 | 55 |
| 2013 | 85 | 63 |
| 2012 | 76 | 50 |
| 2011 | 102 | 73 |
| 2010 | 74 | 54 |
| 2009 | 98 | 66 |
| 2008 | 8 | 5 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Jawa 350 | 5 229 | 70 935 | 94,6 % |
| Jawa 50 | 2 345 | 49 702 | 94,8 % |
| ČZ 175 | 1 768 | 28 009 | 94,4 % |
| ČZ 125 | 723 | 7 175 | 94,7 % |
| MZ ETZ 150 | 559 | 11 456 | 94,9 % |
| Simson SR50 | 459 | 11 354 | 95,3 % |
| MZ ETZ 251 | 154 | 3 247 | 94,7 % |
| ČZ 180 | 131 | 2 543 | 93,3 % |
| Cagiva Canyon | 108 | 2 316 | 95,8 % |
| Aprilia Tuareg | 98 | 378 | 93,9 % |
| Simson S51 | 92 | 1 711 | 94,5 % |
| Simson S 53 | 73 | 1 117 | 94,3 % |
| Jawa 175 | 71 | 1 810 | 95,5 % |
| Jawa-Čz 150 | 56 | 920 | 93,3 % |
| Norton ES | 45 | 706 | 96,7 % |
| Yamaha FZR 600 | 39 | 1 092 | 91,3 % |
| Husqvarna TE 410 (aktuální model) | 32 | 712 | 93,5 % |
| Jawa-Čz 125 | 32 | 611 | 95,3 % |
| Harley-Davidson 750 | 26 | 504 | 96,2 % |
| Yamaha FZR 1000 | 26 | 736 | 91,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.