Další modely značky JM Star
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Kentoya | — | 556 |
| LY | — | 239 |
| AA | — | 238 |
| CA | 1 | 428 |
| GY | — | 150 |
| JSD50QT-15 | — | 270 |
| JSD50QT-13 | — | 103 |
| VIZ | — | 238 |
| Sharky | — | 268 |
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 59 vozidel kategorie LA modelové řady JM Star SG.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Kentoya | — | 556 |
| LY | — | 239 |
| AA | — | 238 |
| CA | 1 | 428 |
| GY | — | 150 |
| JSD50QT-15 | — | 270 |
| JSD50QT-13 | — | 103 |
| VIZ | — | 238 |
| Sharky | — | 268 |
Souhrn vychází z 59 různých vozidel a 335 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 59 |
| Evidované prohlídky | 335 |
| Pravidelné prohlídky | 210 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 94,3 % |
| Záznamy s tachometrem | 332 |
| Dostupné období | 16.09.2008 – 11.07.2023 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 210. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 210 | 94,3 % |
| Evidencní kontrola | 112 | — |
| Opakovaná | 13 | — |
Z 210 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 198, tedy 94,3 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 198 | 94,3 % |
| Výsledek 2 | 12 | 5,7 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2023. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2023 | 3 | 3 |
| 2022 | 6 | 6 |
| 2021 | 16 | 12 |
| 2020 | 10 | 6 |
| 2019 | 30 | 20 |
| 2018 | 17 | 11 |
| 2017 | 37 | 30 |
| 2016 | 14 | 7 |
| 2015 | 33 | 20 |
| 2014 | 40 | 32 |
| 2013 | 63 | 57 |
| 2012 | 20 | 4 |
| 2011 | 16 | 2 |
| 2010 | 15 | 0 |
| 2009 | 11 | 0 |
| 2008 | 4 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1 340 | 7 708 | 97,1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8 612 | 95,6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5 113 | 94,9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4 660 | 95,8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2 101 | 97,3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5 140 | 95,2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2 884 | 97,4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3 647 | 94,7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2 775 | 93,7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2 937 | 95,8 % |
| Peugeot Vivacity | 142 | 2 018 | 96,2 % |
| Derbi Atlantis | 139 | 2 085 | 95,5 % |
| Keeway Matrix | 132 | 1 902 | 95,0 % |
| Derbi Senda | 126 | 880 | 89,0 % |
| Piaggio NRG | 124 | 1 838 | 94,2 % |
| Peugeot Kisbee | 117 | 371 | 96,8 % |
| CPI Aragon | 101 | 1 137 | 94,7 % |
| Peugeot TKR 50 | 98 | 1 174 | 94,5 % |
| Yamaha YN 50 | 97 | 2 523 | 95,3 % |
| CPI Oliver | 96 | 1 261 | 94,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.