Další modely značky CPI
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 96 vozidel kategorie LA modelové řady CPI Oliver, což toto vozidlo řadí na 20. místo mezi vozidly kategorie LA v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 528 různých vozidel a 1 813 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 528 |
| Evidované prohlídky | 1 813 |
| Pravidelné prohlídky | 1 261 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 94,2 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 786 |
| Dostupné období | 22.12.2008 – 15.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 261. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 261 | 94,2 % |
| Evidencní kontrola | 427 | — |
| Opakovaná | 67 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 31 | — |
| Pred registrací | 23 | — |
| Na žádost zákazníka | 2 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 1 261 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1 188, tedy 94,2 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 188 | 94,2 % |
| Výsledek 2 | 57 | 4,5 % |
| Výsledek 3 | 16 | 1,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 5 |
| 7.5.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 1 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 49 | 46 |
| 2025 | 74 | 54 |
| 2024 | 103 | 79 |
| 2023 | 68 | 51 |
| 2022 | 66 | 37 |
| 2021 | 76 | 55 |
| 2020 | 117 | 90 |
| 2019 | 87 | 71 |
| 2018 | 76 | 46 |
| 2017 | 111 | 75 |
| 2016 | 158 | 121 |
| 2015 | 140 | 92 |
| 2014 | 83 | 39 |
| 2013 | 107 | 75 |
| 2012 | 223 | 176 |
| 2011 | 156 | 109 |
| 2010 | 73 | 33 |
| 2009 | 45 | 12 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1 340 | 7 708 | 97,1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8 612 | 95,6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5 113 | 94,9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4 660 | 95,8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2 101 | 97,3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5 140 | 95,2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2 884 | 97,4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3 647 | 94,7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2 775 | 93,7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2 937 | 95,8 % |
| Peugeot Vivacity | 142 | 2 018 | 96,2 % |
| Derbi Atlantis | 139 | 2 085 | 95,5 % |
| Keeway Matrix | 132 | 1 902 | 95,0 % |
| Derbi Senda | 126 | 880 | 89,0 % |
| Piaggio NRG | 124 | 1 838 | 94,2 % |
| Peugeot Kisbee | 117 | 371 | 96,8 % |
| CPI Aragon | 101 | 1 137 | 94,7 % |
| Peugeot TKR 50 | 98 | 1 174 | 94,5 % |
| Yamaha YN 50 | 97 | 2 523 | 95,3 % |
| CPI Oliver (aktuální model) | 96 | 1 261 | 94,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.