Další modely značky Jmstar
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Kentoya | 70 | 690 |
| GY | 29 | 286 |
| JSD125-27 | 32 | 372 |
| JSD50QT-15 | 21 | 344 |
| JSD50QT-13 | 15 | 167 |
| Sharky | 18 | 324 |
| JSD50QT-21 | 6 | 163 |
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 7 vozidel kategorie LC modelové řady Jmstar JSD, což toto vozidlo řadí na 778. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Kentoya | 70 | 690 |
| GY | 29 | 286 |
| JSD125-27 | 32 | 372 |
| JSD50QT-15 | 21 | 344 |
| JSD50QT-13 | 15 | 167 |
| Sharky | 18 | 324 |
| JSD50QT-21 | 6 | 163 |
Souhrn vychází z 31 různých vozidel a 217 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 31 |
| Evidované prohlídky | 217 |
| Pravidelné prohlídky | 166 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 98,8 % |
| Záznamy s tachometrem | 216 |
| Dostupné období | 01.06.2012 – 01.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 166. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 166 | 98,8 % |
| Evidencní kontrola | 47 | — |
| Opakovaná | 4 | — |
Z 166 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 164, tedy 98,8 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 164 | 98,8 % |
| Výsledek 2 | 1 | 0,6 % |
| Výsledek 3 | 1 | 0,6 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 7.5.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2012 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 30 | 28 |
| 2025 | 32 | 25 |
| 2024 | 46 | 36 |
| 2023 | 33 | 30 |
| 2022 | 45 | 29 |
| 2021 | 25 | 15 |
| 2019 | 1 | 1 |
| 2016 | 1 | 0 |
| 2015 | 1 | 1 |
| 2013 | 2 | 1 |
| 2012 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda VIZ | 7 | 2 383 | 96,5 % |
| Honda XL600V | 7 | 1 664 | 97,1 % |
| Honda XLR | 7 | 250 | 91,2 % |
| Husaberg 650 | 7 | 127 | 86,6 % |
| Hyosung GA 125 | 7 | 221 | 91,4 % |
| Jmstar JSD (aktuální model) | 7 | 166 | 98,8 % |
| Kentoya Lens 125 | 7 | 207 | 92,8 % |
| M 72 | 7 | 291 | 97,3 % |
| Moto Guzzi 1000 | 7 | 73 | 98,6 % |
| Skyteam 07 | 7 | 56 | 94,6 % |
| Yamaha Versity | 7 | 421 | 94,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.