Další modely značky Kempík
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 130 přípojných vozidel modelové řady Kempík 4, což toto přípojné vozidlo řadí na 134. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 730 různých vozidel a 13 208 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 730 |
| Evidované prohlídky | 13 208 |
| Pravidelné prohlídky | 11 251 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 90,3 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 216 |
| Dostupné období | 10.09.2008 – 18.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 11 251. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 11 251 | 90,3 % |
| Opakovaná | 980 | — |
| Evidencní kontrola | 953 | — |
| Na žádost zákazníka | 19 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 4 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 11 251 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 10 161, tedy 90,3 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 10 161 | 90,3 % |
| Výsledek 2 | 963 | 8,6 % |
| Výsledek 3 | 127 | 1,1 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.8.1.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 38 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 33 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 18 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 11 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 10 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 10 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 8 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 7 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 7 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 7 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 6 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 6 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 5 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 5 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 5 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 383 | 349 |
| 2025 | 504 | 453 |
| 2024 | 630 | 543 |
| 2023 | 593 | 515 |
| 2022 | 636 | 541 |
| 2021 | 589 | 488 |
| 2020 | 737 | 633 |
| 2019 | 746 | 605 |
| 2018 | 714 | 580 |
| 2017 | 758 | 600 |
| 2016 | 786 | 614 |
| 2015 | 874 | 734 |
| 2014 | 858 | 752 |
| 2013 | 801 | 692 |
| 2012 | 830 | 738 |
| 2011 | 848 | 732 |
| 2010 | 867 | 773 |
| 2009 | 894 | 776 |
| 2008 | 160 | 133 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Netovární Výroba - | 132 | 2 811 | 89,3 % |
| Kovoservis HB-N1 | 131 | 807 | 91,7 % |
| Mika 03 | 131 | 1 261 | 91,5 % |
| Samovýroba Samovýroba | 131 | 5 111 | 95,9 % |
| Temared 8 | 131 | 65 | 83,1 % |
| Kempík 4 (aktuální model) | 130 | 11 251 | 90,3 % |
| NP 18 | 130 | 1 943 | 94,2 % |
| Sacher RS1-03 | 121 | 1 299 | 94,5 % |
| Fracht Monika | 119 | 131 | 84,7 % |
| Vapp UNI | 116 | 198 | 98,5 % |
| Neptun TR1 | 115 | 6 | 100,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.