Další modely značky Kinroad
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 20 vozidel kategorie LC modelové řady Kinroad Chopper, což toto vozidlo řadí na 495. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 141 různých vozidel a 739 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 141 |
| Evidované prohlídky | 739 |
| Pravidelné prohlídky | 445 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 91,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 731 |
| Dostupné období | 15.04.2009 – 10.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 445. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 445 | 91,0 % |
| Evidencní kontrola | 261 | — |
| Opakovaná | 33 | — |
Z 445 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 405, tedy 91,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 405 | 91,0 % |
| Výsledek 2 | 35 | 7,9 % |
| Výsledek 3 | 5 | 1,1 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.3.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 1.1.14.2.1 | B | Brzdový buben nebo kotouč zjevně znečištěný (olejem, tukem apod.). | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
| 1.1.13.2.1 | B | Zjevné povrchové znečištění brzdových destiček nebo brzdového obložení (olejem, tukem apod.) - zjevně snížený brzdný účinek kola. | 1 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 14 | 13 |
| 2025 | 16 | 11 |
| 2024 | 21 | 11 |
| 2023 | 20 | 13 |
| 2022 | 35 | 21 |
| 2021 | 41 | 24 |
| 2020 | 39 | 27 |
| 2019 | 36 | 21 |
| 2018 | 48 | 34 |
| 2017 | 66 | 38 |
| 2016 | 54 | 26 |
| 2015 | 79 | 44 |
| 2014 | 63 | 47 |
| 2013 | 73 | 58 |
| 2012 | 53 | 31 |
| 2011 | 61 | 22 |
| 2010 | 15 | 3 |
| 2009 | 5 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Derbi Rambla | 20 | 92 | 98,9 % |
| Harley-Davidson Flhrc | 20 | 233 | 97,9 % |
| Harley-Davidson XL1200C | 20 | 266 | 97,0 % |
| Jonway Wing | 20 | 119 | 97,5 % |
| Kawasaki ZX | 20 | 915 | 92,9 % |
| Kinroad Chopper (aktuální model) | 20 | 445 | 91,0 % |
| Victory Hammer | 20 | 95 | 95,8 % |
| Xinling Yuki | 20 | 391 | 94,1 % |
| Yamaha BT 1100 | 20 | 574 | 96,3 % |
| Beta ALP | 19 | 196 | 91,8 % |
| Cagiva Mito 125 | 19 | 572 | 89,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.