Další modely značky Klabo
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 412 přípojných vozidel modelové řady Klabo K0751, což toto přípojné vozidlo řadí na 48. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 478 různých vozidel a 565 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 478 |
| Evidované prohlídky | 565 |
| Pravidelné prohlídky | 379 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 84,4 % |
| Záznamy s tachometrem | 0 |
| Dostupné období | 19.05.2020 – 18.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 379. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 379 | 84,4 % |
| Evidencní kontrola | 133 | — |
| Opakovaná | 53 | — |
Z 379 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 320, tedy 84,4 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 320 | 84,4 % |
| Výsledek 2 | 57 | 15,0 % |
| Výsledek 3 | 2 | 0,5 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 7.90.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 7.90.1 | B | Vozidlo není označeno předepsanými údaji. | 29 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 16 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 10 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 8 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 7 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 7 |
| 4.8.2.1.4 | B | Počet odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 7 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 5 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 4 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 4 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.5.1.1.5 | B | Zdroj světla v zadní mlhové svítilně vadný nebo poškozený tak, že zjevně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla, v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. | 2 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2020 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 400 | 333 |
| 2025 | 68 | 38 |
| 2024 | 40 | 7 |
| 2023 | 19 | 0 |
| 2022 | 26 | 1 |
| 2021 | 10 | 0 |
| 2020 | 2 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Podlešák T 700 | 504 | 3 756 | 89,5 % |
| Jinos N1B | 496 | 1 334 | 92,7 % |
| Kobras Hobby | 486 | 6 207 | 89,8 % |
| Zaslaw PKZ11 | 468 | 769 | 85,8 % |
| BOB II | 418 | 5 403 | 89,8 % |
| Klabo K0751 (aktuální model) | 412 | 379 | 84,4 % |
| Vario A | 411 | 7 290 | 91,6 % |
| Zaslaw PKZ | 380 | 704 | 86,8 % |
| BOB IR | 375 | 2 855 | 89,5 % |
| Neptun N7-202 | 370 | 771 | 87,2 % |
| Inpro PV | 366 | 3 305 | 90,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.