Další modely značky LDV
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Convoy | 52 | 1 766 |
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 8 nákladních automobilů modelové řady LDV 400, což tento nákladní automobil řadí na 170. místo mezi nákladními automobily kategorie N1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Convoy | 52 | 1 766 |
Souhrn vychází z 49 různých vozidel a 280 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 49 |
| Evidované prohlídky | 280 |
| Pravidelné prohlídky | 210 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 87,7 % |
| Záznamy s tachometrem | 278 |
| Dostupné období | 17.10.2008 – 17.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 210. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 210 | 87,7 % |
| Evidencní kontrola | 44 | — |
| Opakovaná | 19 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 4 | — |
| Na žádost zákazníka | 1 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 203 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 178, tedy 87,7 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 178 | 87,7 % |
| Výsledek 2 | 14 | 6,9 % |
| Výsledek 3 | 11 | 5,4 % |
| Jiný / neuvedený | 7 | 3,4 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.7.1.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 3.2.1.2 | A | Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 2 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 6 | 5 |
| 2025 | 6 | 6 |
| 2024 | 13 | 12 |
| 2023 | 6 | 4 |
| 2022 | 12 | 10 |
| 2021 | 9 | 7 |
| 2020 | 9 | 8 |
| 2019 | 18 | 15 |
| 2018 | 13 | 11 |
| 2017 | 14 | 11 |
| 2016 | 17 | 9 |
| 2015 | 20 | 10 |
| 2014 | 15 | 13 |
| 2013 | 21 | 15 |
| 2012 | 17 | 15 |
| 2011 | 22 | 16 |
| 2010 | 24 | 17 |
| 2009 | 28 | 21 |
| 2008 | 10 | 5 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 48 747 | 652 056 | 93,2 % |
| Ford Transit | 44 827 | 719 318 | 89,8 % |
| Fiat Ducato | 32 056 | 322 990 | 91,6 % |
| Peugeot Boxer | 25 910 | 251 137 | 91,3 % |
| Renault Master | 25 116 | 222 999 | 92,4 % |
| Renault Trafic | 19 270 | 178 372 | 92,1 % |
| Citroën Jumper | 18 562 | 180 153 | 91,3 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 18 189 | 203 111 | 93,3 % |
| Mercedes-Benz Vito | 14 841 | 150 433 | 92,4 % |
| Volkswagen Crafter | 13 804 | 99 739 | 94,7 % |
| Škoda Pick | 11 | 746 | 90,0 % |
| Lublin 3352 | 10 | 279 | 87,5 % |
| Multicar 24 | 10 | 744 | 91,7 % |
| Peugeot U64 | 10 | 599 | 87,6 % |
| Iveco Turbo | 9 | 882 | 85,6 % |
| LDV 400 (aktuální model) | 8 | 210 | 87,7 % |
| Mazda SD-2200 | 8 | 1 337 | 85,7 % |
| Multicar 2501 | 8 | 1 377 | 91,9 % |
| Nissan Urvan | 8 | 340 | 91,0 % |
| Lublin 3504 | 7 | 373 | 84,8 % |
| Mercedes-Benz 309 | 7 | 238 | 91,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.