Další modely značky Renders
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 10 přípojných vozidel modelové řady Renders Euro, což toto přípojné vozidlo řadí na 247. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O4 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 113 různých vozidel a 1 063 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 113 |
| Evidované prohlídky | 1 063 |
| Pravidelné prohlídky | 812 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 84,6 % |
| Záznamy s tachometrem | 143 |
| Dostupné období | 23.09.2008 – 20.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 812. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 812 | 84,6 % |
| Evidencní kontrola | 123 | — |
| Opakovaná | 102 | — |
| ADR | 10 | — |
| Technická silniční kontrola | 7 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
| Na žádost zákazníka | 2 | — |
| ADR - opakovaná | 1 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 812 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 687, tedy 84,6 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 687 | 84,6 % |
| Výsledek 2 | 87 | 10,7 % |
| Výsledek 3 | 38 | 4,7 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 1.1.9.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 8 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 3 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.6.1.1.1 | A | Nesvítí některý zpětný světlomet. | 1 |
| 6.1.5.1.1 | A | Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 5 | 4 |
| 2025 | 12 | 10 |
| 2024 | 13 | 10 |
| 2023 | 16 | 13 |
| 2022 | 20 | 17 |
| 2021 | 29 | 25 |
| 2020 | 54 | 32 |
| 2019 | 42 | 32 |
| 2018 | 43 | 34 |
| 2017 | 51 | 43 |
| 2016 | 73 | 48 |
| 2015 | 78 | 58 |
| 2014 | 66 | 54 |
| 2013 | 88 | 68 |
| 2012 | 108 | 84 |
| 2011 | 122 | 94 |
| 2010 | 109 | 85 |
| 2009 | 109 | 85 |
| 2008 | 25 | 16 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Svan NCH39 | 11 | 693 | 82,5 % |
| BGV NPL | 10 | 465 | 81,1 % |
| Doss PO | 10 | 392 | 74,0 % |
| Kässbohrer APT | 10 | 1 107 | 94,4 % |
| LAG VIZ | 10 | 47 | 72,3 % |
| Renders Euro (aktuální model) | 10 | 812 | 84,6 % |
| Spermann ZPR | 10 | 232 | 88,8 % |
| Doll A 135 | 9 | 1 135 | 79,6 % |
| Kögel Swct | 9 | 613 | 88,3 % |
| Menci SA700R | 9 | 563 | 89,2 % |
| Panav TV018H | 9 | 882 | 92,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.