Další modely značky RHC
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Další modely zatím nejsou dostupné.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 113 přípojných vozidel modelové řady RHC Single, což toto přípojné vozidlo řadí na 141. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Další modely zatím nejsou dostupné.
Souhrn vychází z 159 různých vozidel a 283 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 159 |
| Evidované prohlídky | 283 |
| Pravidelné prohlídky | 229 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,5 % |
| Záznamy s tachometrem | 0 |
| Dostupné období | 16.11.2016 – 08.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 229. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 229 | 96,5 % |
| Evidencní kontrola | 46 | — |
| Opakovaná | 8 | — |
Z 229 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 221, tedy 96,5 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 221 | 96,5 % |
| Výsledek 2 | 8 | 3,5 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.3.1.1.2. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 1 |
| 4.5.3.1.3 | B | Zadní mlhovou svítilnu nelze uvést v činnost nebo vypnout. | 1 |
| 4.8.2.1.9 | B | Umístění nápadného značení na vozidle, nesplňuje požadavky montáže vzhledem k šířce, výšce nebo délce vozidla, kategorie vozidla (kategorie Ml a Ol nesmí být vybaveno nápadným značením) nebo vzhledem k viditelnosti vnějšího obrysu vozidla. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 1.1.23.2 | B | Nedostatečná účinnost nájezdové brzdy. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2016 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 52 | 44 |
| 2025 | 57 | 48 |
| 2024 | 55 | 48 |
| 2023 | 37 | 29 |
| 2022 | 26 | 23 |
| 2021 | 19 | 16 |
| 2020 | 18 | 12 |
| 2019 | 15 | 9 |
| 2018 | 2 | 0 |
| 2017 | 1 | 0 |
| 2016 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Vapp UNI | 116 | 198 | 98,5 % |
| Neptun TR1 | 115 | 6 | 100,0 % |
| Niewiadow BS | 114 | 343 | 88,3 % |
| Jinos 750B | 113 | 1 287 | 80,7 % |
| Klabo K0752 | 113 | 113 | 85,0 % |
| RHC Single (aktuální model) | 113 | 229 | 96,5 % |
| WT-Metall TH3 | 112 | 326 | 93,3 % |
| RS 03 | 108 | 1 788 | 92,0 % |
| Faro Magicus | 106 | 89 | 71,9 % |
| LV 2A | 105 | 1 316 | 90,4 % |
| Maro 05 | 104 | 2 753 | 92,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.