Další modely značky Royal Enfield
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Bullet | 233 | 560 |
| Himalayan | 153 | 94 |
| Interceptor | 147 | 100 |
| Continental | 85 | 110 |
| Meteor | 59 | 5 |
| Classic | 51 | 3 |
| Hntr 350 | 21 | 0 |
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 40 motocyklů modelové řady Royal Enfield Super, což tento motocykl řadí na 41. místo mezi motocykly kategorie L3E-A2 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Bullet | 233 | 560 |
| Himalayan | 153 | 94 |
| Interceptor | 147 | 100 |
| Continental | 85 | 110 |
| Meteor | 59 | 5 |
| Classic | 51 | 3 |
| Hntr 350 | 21 | 0 |
Souhrn vychází z 45 různých vozidel a 48 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 45 |
| Evidované prohlídky | 48 |
| Pravidelné prohlídky | 2 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 100,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 48 |
| Dostupné období | 24.07.2018 – 15.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Evidencní kontrola, celkem 35. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 35 | — |
| Pred registrací | 10 | — |
| Pravidelná | 2 | 100,0 % |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 2 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 2, tedy 100,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 2 | 100,0 % |
| Výsledek 2 | 0 | 0,0 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 0.2.2.1.3. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2018 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 20 | 0 |
| 2025 | 17 | 1 |
| 2024 | 10 | 0 |
| 2018 | 1 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| KTM 390 | 635 | 909 | 94,8 % |
| Honda CB500XA | 560 | 858 | 98,7 % |
| Honda NSS300A | 418 | 607 | 99,0 % |
| Honda CB500FA | 396 | 769 | 97,1 % |
| Honda ADV350A | 300 | 12 | 91,7 % |
| Honda CMX500A | 295 | 390 | 96,7 % |
| Yamaha CZD300-A | 283 | 272 | 98,9 % |
| BMW G 310 | 257 | 292 | 97,6 % |
| BMW C 400 | 236 | 118 | 97,5 % |
| Honda NSS350A | 191 | 18 | 100,0 % |
| Cfmoto 450CL-C | 52 | 0 | — |
| Royal Enfield Classic | 51 | 3 | 66,7 % |
| Cfmoto 450SR | 50 | 0 | — |
| Benelli Imperiale | 49 | 30 | 100,0 % |
| Honda CRF250RLA | 41 | 99 | 97,0 % |
| Royal Enfield Super (aktuální model) | 40 | 2 | 100,0 % |
| Benelli 302S | 39 | 33 | 97,0 % |
| Honda CRF300LRA | 39 | 2 | 100,0 % |
| Maxon Discover | 37 | 10 | 90,0 % |
| Kawasaki Ninja 500 | 35 | 0 | — |
| Benelli TRK502 | 33 | 69 | 98,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.