Další modely značky RVM
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 61 motocyklů modelové řady RVM 500X, což tento motocykl řadí na 31. místo mezi motocykly kategorie L3E-A2 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 102 různých vozidel a 119 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 102 |
| Evidované prohlídky | 119 |
| Pravidelné prohlídky | 7 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 100,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 118 |
| Dostupné období | 25.05.2022 – 02.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Evidencní kontrola, celkem 110. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 110 | — |
| Pravidelná | 7 | 100,0 % |
| Na žádost zákazníka | 2 | — |
Z 7 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 7, tedy 100,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 7 | 100,0 % |
| Výsledek 2 | 0 | 0,0 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2022 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 30 | 7 |
| 2025 | 32 | 0 |
| 2024 | 25 | 0 |
| 2023 | 21 | 0 |
| 2022 | 11 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| KTM 390 | 635 | 909 | 94,8 % |
| Honda CB500XA | 560 | 858 | 98,7 % |
| Honda NSS300A | 418 | 607 | 99,0 % |
| Honda CB500FA | 396 | 769 | 97,1 % |
| Honda ADV350A | 300 | 12 | 91,7 % |
| Honda CMX500A | 295 | 390 | 96,7 % |
| Yamaha CZD300-A | 283 | 272 | 98,9 % |
| BMW G 310 | 257 | 292 | 97,6 % |
| BMW C 400 | 236 | 118 | 97,5 % |
| Honda NSS350A | 191 | 18 | 100,0 % |
| Honda SH350A | 85 | 6 | 100,0 % |
| Royal Enfield Continental | 85 | 110 | 95,5 % |
| Yamaha GPD150-A | 74 | 90 | 97,8 % |
| Yamaha MTN690-U | 68 | 62 | 95,2 % |
| Kawasaki Ninja 400 | 63 | 60 | 91,7 % |
| RVM 500X (aktuální model) | 61 | 7 | 100,0 % |
| Honda CBF300NA | 59 | 76 | 98,7 % |
| Husqvarna Svartpilen | 59 | 46 | 93,5 % |
| Royal Enfield Meteor | 59 | 5 | 100,0 % |
| Fantic Motor Caballero | 54 | 3 | 66,7 % |
| Cfmoto 450CL-C | 52 | 0 | — |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.