Další modely značky SV
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| 3 | 22 | 404 |
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 27 přípojných vozidel modelové řady SV 1, což toto přípojné vozidlo řadí na 344. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| 3 | 22 | 404 |
Souhrn vychází z 197 různých vozidel a 994 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 197 |
| Evidované prohlídky | 994 |
| Pravidelné prohlídky | 833 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 89,4 % |
| Záznamy s tachometrem | 139 |
| Dostupné období | 05.09.2008 – 20.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 833. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 833 | 89,4 % |
| Opakovaná | 88 | — |
| Evidencní kontrola | 72 | — |
| Na žádost zákazníka | 1 | — |
Z 833 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 745, tedy 89,4 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 745 | 89,4 % |
| Výsledek 2 | 73 | 8,8 % |
| Výsledek 3 | 15 | 1,8 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.2.10.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 1 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 6.2.90.1.2 | B | Zjevná koroze, deformace nebo praskliny bočnice, čela nebo sloupku, která narušuje pevnost nebo těsnost valníkové karoserie nákladového prostoru. | 1 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 1 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 1 |
| 4.5.1.3.3 | B | Chybné uchycení nebo způsob montáže zadní mlhové svítilny negativně ovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může dojít k jejímu upadnutí. | 1 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 1 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 4.8.2.1.4 | B | Počet odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 33 | 31 |
| 2025 | 39 | 34 |
| 2024 | 42 | 39 |
| 2023 | 48 | 40 |
| 2022 | 33 | 28 |
| 2021 | 41 | 35 |
| 2020 | 63 | 52 |
| 2019 | 82 | 64 |
| 2018 | 48 | 39 |
| 2017 | 44 | 37 |
| 2016 | 66 | 53 |
| 2015 | 71 | 66 |
| 2014 | 58 | 43 |
| 2013 | 47 | 40 |
| 2012 | 65 | 56 |
| 2011 | 78 | 64 |
| 2010 | 54 | 42 |
| 2009 | 65 | 54 |
| 2008 | 17 | 16 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Astra 380 | 27 | 2 466 | 93,3 % |
| Martz --- | 27 | 36 | 91,7 % |
| Neptun N7-202PTD | 27 | 38 | 94,7 % |
| Niewiadow BA6016 | 27 | 553 | 88,8 % |
| P 180 | 27 | 3 814 | 91,5 % |
| SV 1 (aktuální model) | 27 | 833 | 89,4 % |
| T 400 | 27 | 1 341 | 90,5 % |
| TPV Trailers BA3612 | 27 | 38 | 89,5 % |
| Tema 23.60 | 27 | 132 | 86,4 % |
| AK 6P | 26 | 3 412 | 89,5 % |
| AK 8P | 26 | 2 829 | 90,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.