Další modely značky Zetor
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 301 traktorů modelové řady Zetor 6911, což tento traktor řadí na 10. místo mezi traktory kategorie T1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 1 374 různých vozidel a 36 491 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 1 374 |
| Evidované prohlídky | 36 491 |
| Pravidelné prohlídky | 31 651 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 95,5 % |
| Záznamy s tachometrem | 22 394 |
| Dostupné období | 06.09.2008 – 19.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 31 651. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 31 651 | 95,5 % |
| Evidencní kontrola | 3 619 | — |
| Opakovaná | 1 056 | — |
| Pred registrací | 79 | — |
| Na žádost zákazníka | 45 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 30 | — |
| Historického vozidla | 5 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 27 204 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 25 974, tedy 95,5 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 25 974 | 95,5 % |
| Výsledek 2 | 761 | 2,8 % |
| Výsledek 3 | 469 | 1,7 % |
| Jiný / neuvedený | 4 447 | 16,3 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.2.9.7.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 415 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 258 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 242 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 172 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 169 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 162 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 146 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 135 |
| 3.2.1.2 | A | Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 132 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 111 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 107 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 99 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 90 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 83 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 79 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 1 351 | 1 285 |
| 2025 | 2 025 | 1 884 |
| 2024 | 2 695 | 2 546 |
| 2023 | 2 350 | 2 187 |
| 2022 | 1 923 | 1 703 |
| 2021 | 2 495 | 2 258 |
| 2020 | 3 083 | 2 841 |
| 2019 | 2 708 | 2 458 |
| 2018 | 2 021 | 1 779 |
| 2017 | 1 459 | 1 212 |
| 2016 | 1 660 | 1 371 |
| 2015 | 2 168 | 1 697 |
| 2014 | 1 498 | 1 210 |
| 2013 | 1 755 | 1 433 |
| 2012 | 2 217 | 1 903 |
| 2011 | 1 613 | 1 241 |
| 2010 | 1 502 | 1 143 |
| 2009 | 1 791 | 1 416 |
| 2008 | 177 | 84 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Zetor 6911 (aktuální model) | 301 | 31 651 | 95,5 % |
| Zetor 6718 | 237 | 21 582 | 95,5 % |
| Zetor 8011 | 232 | 20 691 | 94,3 % |
| Zetor 7211 | 229 | 33 042 | 95,0 % |
| Zetor 5211 | 222 | 21 518 | 96,5 % |
| Zetor 8145 | 205 | 4 648 | 94,5 % |
| Deutz-Fahr Agrotron | 202 | 2 723 | 97,7 % |
| Case IH Magnum | 201 | 2 572 | 96,9 % |
| John Deere 6230 | 200 | 2 614 | 97,0 % |
| Zetor 16145 | 184 | 5 775 | 95,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.