Weitere Modelle der Marke Derbi
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 44 Fahrzeuge LC Modelll der Baureihe Derbi GP1, womit dieses Modelll den 321. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LC in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 154 verschiedene Fahrzeuge und 781 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 154 |
| Erfasste Prüfungen | 781 |
| Regelmäßige Prüfungen | 475 |
| Ergebnis „bestanden“ | 95,2 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 765 |
| Verfügbarer Zeitraum | 23.09.2008 – 07.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 475. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 475 | 95,2 % |
| Evidencní kontrola | 208 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 54 | — |
| Pred registrací | 22 | — |
| Opakovaná | 20 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 475 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 452, tedy 95,2 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 452 | 95,2 % |
| Ergebnis 2 | 22 | 4,6 % |
| Ergebnis 3 | 1 | 0,2 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 6.1.2.4.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 6.1.2.4.1 | B | Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost). | 1 |
| 4.2.1.1.4 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna zdroje světla. | 1 |
| 4.7.1.2.3 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna nebo úprava zdroje světla. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.4.1.1.5 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna zdroje světla. | 1 |
| 4.3.1.1.5 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna zdroje světla. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 20 | 20 |
| 2025 | 27 | 22 |
| 2024 | 37 | 25 |
| 2023 | 37 | 30 |
| 2022 | 33 | 19 |
| 2021 | 32 | 23 |
| 2020 | 38 | 22 |
| 2019 | 55 | 32 |
| 2018 | 55 | 37 |
| 2017 | 71 | 49 |
| 2016 | 53 | 35 |
| 2015 | 69 | 55 |
| 2014 | 53 | 33 |
| 2013 | 49 | 24 |
| 2012 | 64 | 31 |
| 2011 | 36 | 10 |
| 2010 | 37 | 3 |
| 2009 | 14 | 5 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Suzuki VAN | 46 | 429 | 95,8 % |
| Honda CBF 500 | 45 | 2 597 | 98,2 % |
| Jonway Adventure | 45 | 283 | 95,1 % |
| Jonway CJ | 45 | 1 358 | 95,3 % |
| Malaguti Spidermax | 45 | 319 | 95,0 % |
| Derbi GP1 (aktuelles Modell) | 44 | 475 | 95,2 % |
| Honda SH150 | 44 | 302 | 96,7 % |
| Honda VTR 1000 | 44 | 2 603 | 94,5 % |
| Honda XL 600 | 44 | 1 368 | 96,1 % |
| Suzuki DR 125 | 44 | 1 440 | 94,0 % |
| Aprilia RSV | 43 | 978 | 95,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.