Các mẫu khác của hãng Derbi
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 44 phương tiện LC dòng xe Derbi GP1, đưa mẫu xe này lên vị trí 321. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại LC theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 154 xe riêng biệt và 781 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 154 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 781 |
| Kiểm định định kỳ | 475 |
| Kết quả “đạt” | 95,2 % |
| Bản ghi có số km | 765 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 23.09.2008 – 07.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 475. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 475 | 95,2 % |
| Evidencní kontrola | 208 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 54 | — |
| Pred registrací | 22 | — |
| Opakovaná | 20 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 475 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 452, tedy 95,2 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 452 | 95,2 % |
| Kết quả 2 | 22 | 4,6 % |
| Kết quả 3 | 1 | 0,2 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.1.2.4.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.1.2.4.1 | B | Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost). | 1 |
| 4.2.1.1.4 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna zdroje světla. | 1 |
| 4.7.1.2.3 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna nebo úprava zdroje světla. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.4.1.1.5 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna zdroje světla. | 1 |
| 4.3.1.1.5 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna zdroje světla. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 20 | 20 |
| 2025 | 27 | 22 |
| 2024 | 37 | 25 |
| 2023 | 37 | 30 |
| 2022 | 33 | 19 |
| 2021 | 32 | 23 |
| 2020 | 38 | 22 |
| 2019 | 55 | 32 |
| 2018 | 55 | 37 |
| 2017 | 71 | 49 |
| 2016 | 53 | 35 |
| 2015 | 69 | 55 |
| 2014 | 53 | 33 |
| 2013 | 49 | 24 |
| 2012 | 64 | 31 |
| 2011 | 36 | 10 |
| 2010 | 37 | 3 |
| 2009 | 14 | 5 |
| 2008 | 1 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Suzuki VAN | 46 | 429 | 95,8 % |
| Honda CBF 500 | 45 | 2 597 | 98,2 % |
| Jonway Adventure | 45 | 283 | 95,1 % |
| Jonway CJ | 45 | 1 358 | 95,3 % |
| Malaguti Spidermax | 45 | 319 | 95,0 % |
| Derbi GP1 (mẫu xe hiện tại) | 44 | 475 | 95,2 % |
| Honda SH150 | 44 | 302 | 96,7 % |
| Honda VTR 1000 | 44 | 2 603 | 94,5 % |
| Honda XL 600 | 44 | 1 368 | 96,1 % |
| Suzuki DR 125 | 44 | 1 440 | 94,0 % |
| Aprilia RSV | 43 | 978 | 95,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.