Další modely značky Harley-Davidson
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 64 vozidel kategorie LC modelové řady Harley-Davidson FAT, což toto vozidlo řadí na 242. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 188 různých vozidel a 1 008 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 188 |
| Evidované prohlídky | 1 008 |
| Pravidelné prohlídky | 565 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 94,5 % |
| Záznamy s tachometrem | 985 |
| Dostupné období | 07.10.2008 – 15.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 565. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 565 | 94,5 % |
| Evidencní kontrola | 220 | — |
| Pred registrací | 105 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 88 | — |
| Opakovaná | 27 | — |
| Na žádost zákazníka | 1 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 565 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 534, tedy 94,5 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 534 | 94,5 % |
| Výsledek 2 | 28 | 5,0 % |
| Výsledek 3 | 3 | 0,5 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 7.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 2 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 6.1.2.2.3 | B | Některá část výfukového systému je poškozena, změněna nebo chybí a tato závada má vliv na funkci systému. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 4.4.3.1.6 | B | Směrová svítilna vyzařuje jinou barvu než oranžovou (s výjimkou vozidel schválených do provozu před 1. 7. 1972, u kterých se připouští barva bílá u předních a barva červená u zadních směrových svítilen) nebo sada směrových svítilen (společný pár) zjevně nesplňuje stejné fotometrické vlastnosti. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 41 | 29 |
| 2025 | 58 | 30 |
| 2024 | 44 | 32 |
| 2023 | 71 | 38 |
| 2022 | 80 | 45 |
| 2021 | 64 | 35 |
| 2020 | 54 | 24 |
| 2019 | 65 | 23 |
| 2018 | 69 | 38 |
| 2017 | 77 | 46 |
| 2016 | 57 | 33 |
| 2015 | 65 | 45 |
| 2014 | 41 | 30 |
| 2013 | 45 | 36 |
| 2012 | 51 | 27 |
| 2011 | 50 | 27 |
| 2010 | 34 | 15 |
| 2009 | 36 | 11 |
| 2008 | 6 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda CB 600F | 66 | 13 509 | 94,7 % |
| Honda CBR 600 | 66 | 2 663 | 94,2 % |
| Kawasaki GPZ 500S | 65 | 1 138 | 95,3 % |
| Yuki City 125 | 65 | 495 | 97,2 % |
| Benelli Tornado | 64 | 211 | 95,3 % |
| Harley-Davidson FAT (aktuální model) | 64 | 565 | 94,5 % |
| Honda CB600F | 64 | 2 841 | 95,0 % |
| Peugeot Geopolis | 64 | 326 | 96,3 % |
| Suzuki DR-Z400S | 64 | 1 322 | 94,9 % |
| Suzuki Gladius | 64 | 572 | 95,6 % |
| Suzuki Hayabusa | 64 | 767 | 97,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.