Other models of this make Kentoya
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 162 vehicles L3E-A1 model line Kentoya Phoenix, ranking this model 21. place among vehicles in category L3E-A1 in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 231 distinct vehicles and 359 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 231 |
| Recorded inspections | 359 |
| Regular inspections | 220 |
| Pass result | 96.8 % |
| Mileage records | 358 |
| Available period | Apr 30, 2018 – Sep 14, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 220. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 220 | 96.8 % |
| Evidencní kontrola | 133 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| On-request inspection zákazníka | 1 | — |
Z 220 regular inspections with a known result passed 213, tedy 96.8 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 213 | 96.8 % |
| Result 2 | 7 | 3.2 % |
| Result 3 | 0 | 0.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.11.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 4.4.1.2.2 | B | Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 1 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2018 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 84 | 68 |
| 2025 | 82 | 54 |
| 2024 | 42 | 18 |
| 2023 | 33 | 12 |
| 2022 | 81 | 60 |
| 2021 | 19 | 8 |
| 2020 | 9 | 0 |
| 2019 | 6 | 0 |
| 2018 | 3 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Honda WW125A | 1,938 | 1,845 | 97.9 % |
| Honda NSS125AD | 1,203 | 1,651 | 98.9 % |
| Honda SH125AD | 606 | 1,314 | 98.3 % |
| Maxon Matador | 509 | 877 | 96.9 % |
| Piaggio Medley | 490 | 616 | 98.1 % |
| Yamaha GPD125-A | 476 | 1,007 | 98.6 % |
| Honda WW 125 | 446 | 767 | 98.0 % |
| Maxon Optimus | 408 | 83 | 97.6 % |
| Kentoya Viking | 399 | 898 | 96.1 % |
| Honda NSC110MPD | 370 | 1,361 | 98.2 % |
| Yamaha YP125RA | 193 | 393 | 98.0 % |
| Kymco NEW | 185 | 214 | 96.3 % |
| Benelli BN125 | 176 | 97 | 95.9 % |
| SYM JET 14 | 168 | 218 | 96.3 % |
| Honda NSC110 | 167 | 118 | 94.9 % |
| Kentoya Phoenix (current model) | 162 | 220 | 96.8 % |
| Keeway Cityblade | 157 | 330 | 99.1 % |
| Peugeot Django | 153 | 183 | 94.0 % |
| Torrot Muvi | 150 | 609 | 97.2 % |
| Kentoya Hamster | 144 | 234 | 94.9 % |
| Yamaha GPD125 | 142 | 316 | 98.1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.