Další modely značky Kentoya
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 162 motocyklů modelové řady Kentoya Phoenix, což tento motocykl řadí na 21. místo mezi motocykly kategorie L3E-A1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 231 různých vozidel a 359 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 231 |
| Evidované prohlídky | 359 |
| Pravidelné prohlídky | 220 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,8 % |
| Záznamy s tachometrem | 358 |
| Dostupné období | 30.04.2018 – 14.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 220. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 220 | 96,8 % |
| Evidencní kontrola | 133 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| Na žádost zákazníka | 1 | — |
Z 220 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 213, tedy 96,8 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 213 | 96,8 % |
| Výsledek 2 | 7 | 3,2 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 4.4.1.2.2 | B | Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 1 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2018 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 84 | 68 |
| 2025 | 82 | 54 |
| 2024 | 42 | 18 |
| 2023 | 33 | 12 |
| 2022 | 81 | 60 |
| 2021 | 19 | 8 |
| 2020 | 9 | 0 |
| 2019 | 6 | 0 |
| 2018 | 3 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Honda WW125A | 1 938 | 1 845 | 97,9 % |
| Honda NSS125AD | 1 203 | 1 651 | 98,9 % |
| Honda SH125AD | 606 | 1 314 | 98,3 % |
| Maxon Matador | 509 | 877 | 96,9 % |
| Piaggio Medley | 490 | 616 | 98,1 % |
| Yamaha GPD125-A | 476 | 1 007 | 98,6 % |
| Honda WW 125 | 446 | 767 | 98,0 % |
| Maxon Optimus | 408 | 83 | 97,6 % |
| Kentoya Viking | 399 | 898 | 96,1 % |
| Honda NSC110MPD | 370 | 1 361 | 98,2 % |
| Yamaha YP125RA | 193 | 393 | 98,0 % |
| Kymco NEW | 185 | 214 | 96,3 % |
| Benelli BN125 | 176 | 97 | 95,9 % |
| SYM JET 14 | 168 | 218 | 96,3 % |
| Honda NSC110 | 167 | 118 | 94,9 % |
| Kentoya Phoenix (aktuální model) | 162 | 220 | 96,8 % |
| Keeway Cityblade | 157 | 330 | 99,1 % |
| Peugeot Django | 153 | 183 | 94,0 % |
| Torrot Muvi | 150 | 609 | 97,2 % |
| Kentoya Hamster | 144 | 234 | 94,9 % |
| Yamaha GPD125 | 142 | 316 | 98,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.