Weitere Modelle der Marke Zongshen
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 24 Fahrzeuge LC Modelll der Baureihe Zongshen 125, womit dieses Modelll den 449. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LC in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 141 verschiedene Fahrzeuge und 802 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 141 |
| Erfasste Prüfungen | 802 |
| Regelmäßige Prüfungen | 629 |
| Ergebnis „bestanden“ | 96,0 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 795 |
| Verfügbarer Zeitraum | 17.09.2008 – 28.08.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 629. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 629 | 96,0 % |
| Evidencní kontrola | 145 | — |
| Opakovaná | 24 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 629 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 604, tedy 96,0 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 604 | 96,0 % |
| Ergebnis 2 | 25 | 4,0 % |
| Ergebnis 3 | 0 | 0,0 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 3.3.4.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 3.3.4.1 | A | Schäden zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 2 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 4.4.2.1.1 | A | Spínač výstražné signalizace není spolehlivý. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 19 | 17 |
| 2025 | 15 | 14 |
| 2024 | 34 | 26 |
| 2023 | 21 | 13 |
| 2022 | 25 | 15 |
| 2021 | 20 | 15 |
| 2020 | 33 | 25 |
| 2019 | 35 | 25 |
| 2018 | 39 | 34 |
| 2017 | 65 | 52 |
| 2016 | 63 | 47 |
| 2015 | 66 | 54 |
| 2014 | 77 | 62 |
| 2013 | 64 | 56 |
| 2012 | 67 | 58 |
| 2011 | 60 | 46 |
| 2010 | 61 | 51 |
| 2009 | 33 | 18 |
| 2008 | 5 | 1 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Kawasaki EX 500 | 24 | 538 | 92,6 % |
| Kawasaki KMX 125 | 24 | 672 | 90,2 % |
| Suzuki GSX 1400 | 24 | 1 344 | 98,4 % |
| Yamaha XVS 1100A | 24 | 796 | 96,7 % |
| Yamaha YBR125 | 24 | 337 | 96,7 % |
| Zongshen 125 (aktuelles Modell) | 24 | 629 | 96,0 % |
| Jialing Yuki | 23 | 481 | 93,1 % |
| Jincheng JC250-6 | 23 | 448 | 95,5 % |
| KTM 620 | 23 | 484 | 93,2 % |
| Kawasaki ZZR 600 | 23 | 715 | 93,4 % |
| Kymco Dink 150 | 23 | 562 | 95,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.