Weitere Modelle der Marke Zongshen
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 13 Fahrzeuge LC Modelll der Baureihe Zongshen Trigger, womit dieses Modelll den 627. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LC in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 95 verschiedene Fahrzeuge und 425 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 95 |
| Erfasste Prüfungen | 425 |
| Regelmäßige Prüfungen | 273 |
| Ergebnis „bestanden“ | 91,9 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 420 |
| Verfügbarer Zeitraum | 08.09.2008 – 13.08.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 273. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 273 | 91,9 % |
| Evidencní kontrola | 131 | — |
| Opakovaná | 19 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 2 | — |
Z 273 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 251, tedy 91,9 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 251 | 91,9 % |
| Ergebnis 2 | 21 | 7,7 % |
| Ergebnis 3 | 1 | 0,4 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 6.2.10.2.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 0.3.2 | B | V rozporu s požadavky zákona byla na počítadle ujeté vzdálenosti provedena změna záznamu o celkové ujeté vzdálenosti vozidla. | 1 |
| 3.3.1.2 | B | Fahrzeug není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 7 | 5 |
| 2025 | 10 | 6 |
| 2024 | 13 | 8 |
| 2023 | 14 | 9 |
| 2022 | 14 | 9 |
| 2021 | 11 | 7 |
| 2020 | 11 | 6 |
| 2019 | 23 | 18 |
| 2018 | 29 | 20 |
| 2017 | 28 | 20 |
| 2016 | 28 | 19 |
| 2015 | 45 | 28 |
| 2014 | 37 | 27 |
| 2013 | 35 | 27 |
| 2012 | 41 | 30 |
| 2011 | 29 | 19 |
| 2010 | 26 | 13 |
| 2009 | 22 | 2 |
| 2008 | 2 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Moto Guzzi Griso | 13 | 83 | 96,4 % |
| Piaggio 125 | 13 | 385 | 94,3 % |
| SYM AX | 13 | 117 | 99,1 % |
| Yamaha WR250 | 13 | 858 | 94,4 % |
| Yamaha XJ 700 | 13 | 102 | 93,1 % |
| Zongshen Trigger (aktuelles Modell) | 13 | 273 | 91,9 % |
| Cagiva River | 12 | 274 | 92,7 % |
| Ducati 600 | 12 | 283 | 91,9 % |
| GAS GAS Enduro | 12 | 189 | 87,3 % |
| Harley-Davidson Night | 12 | 412 | 94,2 % |
| Harley-Davidson XL2 | 12 | 400 | 96,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.