Další modely značky Zongshen
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 13 vozidel kategorie LC modelové řady Zongshen Trigger, což toto vozidlo řadí na 627. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 95 různých vozidel a 425 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 95 |
| Evidované prohlídky | 425 |
| Pravidelné prohlídky | 273 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 91,9 % |
| Záznamy s tachometrem | 420 |
| Dostupné období | 08.09.2008 – 13.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 273. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 273 | 91,9 % |
| Evidencní kontrola | 131 | — |
| Opakovaná | 19 | — |
| Na žádost zákazníka | 2 | — |
Z 273 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 251, tedy 91,9 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 251 | 91,9 % |
| Výsledek 2 | 21 | 7,7 % |
| Výsledek 3 | 1 | 0,4 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.2.10.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 0.3.2 | B | V rozporu s požadavky zákona byla na počítadle ujeté vzdálenosti provedena změna záznamu o celkové ujeté vzdálenosti vozidla. | 1 |
| 3.3.1.2 | B | Vozidlo není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 7 | 5 |
| 2025 | 10 | 6 |
| 2024 | 13 | 8 |
| 2023 | 14 | 9 |
| 2022 | 14 | 9 |
| 2021 | 11 | 7 |
| 2020 | 11 | 6 |
| 2019 | 23 | 18 |
| 2018 | 29 | 20 |
| 2017 | 28 | 20 |
| 2016 | 28 | 19 |
| 2015 | 45 | 28 |
| 2014 | 37 | 27 |
| 2013 | 35 | 27 |
| 2012 | 41 | 30 |
| 2011 | 29 | 19 |
| 2010 | 26 | 13 |
| 2009 | 22 | 2 |
| 2008 | 2 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Moto Guzzi Griso | 13 | 83 | 96,4 % |
| Piaggio 125 | 13 | 385 | 94,3 % |
| SYM AX | 13 | 117 | 99,1 % |
| Yamaha WR250 | 13 | 858 | 94,4 % |
| Yamaha XJ 700 | 13 | 102 | 93,1 % |
| Zongshen Trigger (aktuální model) | 13 | 273 | 91,9 % |
| Cagiva River | 12 | 274 | 92,7 % |
| Ducati 600 | 12 | 283 | 91,9 % |
| GAS GAS Enduro | 12 | 189 | 87,3 % |
| Harley-Davidson Night | 12 | 412 | 94,2 % |
| Harley-Davidson XL2 | 12 | 400 | 96,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.