Other models of this make Akumoto
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Vehicle count | Regular inspections |
|---|---|---|
| Zqtd-690 | 78 | 404 |
According to our estimates, there are approximately 18 vehicles LA model line Akumoto Zqtd-389, ranking this model 92. place among vehicles in category LA in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Vehicle count | Regular inspections |
|---|---|---|
| Zqtd-690 | 78 | 404 |
The summary is based on 115 distinct vehicles and 269 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 115 |
| Recorded inspections | 269 |
| Regular inspections | 161 |
| Pass result | 92.5 % |
| Mileage records | 268 |
| Available period | Mar 2, 2011 – Sep 9, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 161. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 161 | 92.5 % |
| Evidencní kontrola | 95 | — |
| Opakovaná | 12 | — |
| On-request inspection zákazníka | 1 | — |
Z 161 regular inspections with a known result passed 149, tedy 92.5 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 149 | 92.5 % |
| Result 2 | 12 | 7.5 % |
| Result 3 | 0 | 0.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.11.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2011 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 11 | 10 |
| 2025 | 7 | 6 |
| 2024 | 17 | 14 |
| 2023 | 18 | 11 |
| 2022 | 32 | 24 |
| 2021 | 18 | 13 |
| 2020 | 17 | 10 |
| 2019 | 28 | 18 |
| 2018 | 40 | 31 |
| 2017 | 20 | 15 |
| 2016 | 19 | 6 |
| 2015 | 21 | 0 |
| 2014 | 7 | 1 |
| 2013 | 8 | 1 |
| 2012 | 5 | 1 |
| 2011 | 1 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1,340 | 7,708 | 97.1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8,612 | 95.6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5,113 | 94.9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4,660 | 95.8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2,101 | 97.3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5,140 | 95.2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2,884 | 97.4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3,647 | 94.7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2,775 | 93.7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2,937 | 95.8 % |
| Zongshen Kentoya | 21 | 416 | 94.2 % |
| Huatian HT50QT-36 | 20 | 188 | 96.8 % |
| TGB BM1 | 20 | 130 | 93.8 % |
| Jonway SG | 19 | 116 | 94.0 % |
| Rhon LH50QT-5 | 19 | 308 | 97.1 % |
| Akumoto Zqtd-389 (current model) | 18 | 161 | 92.5 % |
| Generic Motor Kentoya | 18 | 422 | 96.9 % |
| Huoniao HN50QT-10 | 18 | 149 | 94.0 % |
| Peugeot Vclic | 18 | 163 | 96.9 % |
| Loncin LX50Q-5 | 17 | 167 | 93.4 % |
| Longjia LJ50QT-K | 17 | 283 | 97.2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.