Other models of this make Iveco
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 209 commercial vehicles model line Iveco 35C16, ranking this model 49. place among commercial vehicles (N1) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 244 distinct vehicles and 911 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 244 |
| Recorded inspections | 911 |
| Regular inspections | 578 |
| Pass result | 94.3 % |
| Mileage records | 908 |
| Available period | Jun 5, 2018 – Sep 18, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 578. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 578 | 94.3 % |
| Evidencní kontrola | 188 | — |
| Pred registrací | 84 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 28 | — |
| Opakovaná | 22 | — |
| ADR | 3 | — |
| On-request inspection zákazníka | 3 | — |
| Technická silniční kontrola | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 578 regular inspections with a known result passed 545, tedy 94.3 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 545 | 94.3 % |
| Result 2 | 22 | 3.8 % |
| Result 3 | 11 | 1.9 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 3.2.1.2. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Damage zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 20 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 10 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 5 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 5 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 5 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 4 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 6.1.5.1.1 | A | Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. | 2 |
| 8.2.2.2.1.11 | B | Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. | 2 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 2 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 2 |
| 8.2.2.2.1.3 | B | U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. | 2 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2018 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 202 | 153 |
| 2025 | 286 | 184 |
| 2024 | 203 | 132 |
| 2023 | 93 | 63 |
| 2022 | 60 | 21 |
| 2021 | 56 | 25 |
| 2020 | 9 | 0 |
| 2019 | 1 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 48,747 | 652,056 | 93.2 % |
| Ford Transit | 44,827 | 719,318 | 89.8 % |
| Fiat Ducato | 32,056 | 322,990 | 91.6 % |
| Peugeot Boxer | 25,910 | 251,137 | 91.3 % |
| Renault Master | 25,116 | 222,999 | 92.4 % |
| Renault Trafic | 19,270 | 178,372 | 92.1 % |
| Citroën Jumper | 18,562 | 180,153 | 91.3 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 18,189 | 203,111 | 93.3 % |
| Mercedes-Benz Vito | 14,841 | 150,433 | 92.4 % |
| Volkswagen Crafter | 13,804 | 99,739 | 94.7 % |
| Mercedes-Benz 312 | 263 | 8,933 | 89.6 % |
| Maxus E-Deliver | 254 | 89 | 96.6 % |
| KIA K 2500 | 252 | 8,374 | 81.9 % |
| Renault Maxity | 249 | 2,528 | 87.0 % |
| Mercedes-Benz 208 | 239 | 9,109 | 88.8 % |
| Iveco 35C16 (current model) | 209 | 578 | 94.3 % |
| Iveco 35C18 | 190 | 756 | 93.0 % |
| Iveco 35S15 | 189 | 2,335 | 93.0 % |
| Opel Combo-C | 180 | 21,035 | 90.8 % |
| Iveco 35S | 171 | 1,386 | 93.1 % |
| Multicar Fumo | 147 | 4,244 | 89.2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.