Các mẫu khác của hãng Iveco
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 209 xe tải dòng xe Iveco 35C16, đưa mẫu xe này lên vị trí 49. thứ trong nhóm xe tải (N1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 244 xe riêng biệt và 911 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 244 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 911 |
| Kiểm định định kỳ | 578 |
| Kết quả “đạt” | 94,3 % |
| Bản ghi có số km | 908 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 05.06.2018 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 578. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 578 | 94,3 % |
| Evidencní kontrola | 188 | — |
| Pred registrací | 84 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 28 | — |
| Opakovaná | 22 | — |
| ADR | 3 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 3 | — |
| Technická silniční kontrola | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 578 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 545, tedy 94,3 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 545 | 94,3 % |
| Kết quả 2 | 22 | 3,8 % |
| Kết quả 3 | 11 | 1,9 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 3.2.1.2. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 20 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 10 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 5 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 5 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 5 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 4 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 6.1.5.1.1 | A | Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. | 2 |
| 8.2.2.2.1.11 | B | Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. | 2 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 2 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 2 |
| 8.2.2.2.1.3 | B | U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2018 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 202 | 153 |
| 2025 | 286 | 184 |
| 2024 | 203 | 132 |
| 2023 | 93 | 63 |
| 2022 | 60 | 21 |
| 2021 | 56 | 25 |
| 2020 | 9 | 0 |
| 2019 | 1 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 48 747 | 652 056 | 93,2 % |
| Ford Transit | 44 827 | 719 318 | 89,8 % |
| Fiat Ducato | 32 056 | 322 990 | 91,6 % |
| Peugeot Boxer | 25 910 | 251 137 | 91,3 % |
| Renault Master | 25 116 | 222 999 | 92,4 % |
| Renault Trafic | 19 270 | 178 372 | 92,1 % |
| Citroën Jumper | 18 562 | 180 153 | 91,3 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 18 189 | 203 111 | 93,3 % |
| Mercedes-Benz Vito | 14 841 | 150 433 | 92,4 % |
| Volkswagen Crafter | 13 804 | 99 739 | 94,7 % |
| Mercedes-Benz 312 | 263 | 8 933 | 89,6 % |
| Maxus E-Deliver | 254 | 89 | 96,6 % |
| KIA K 2500 | 252 | 8 374 | 81,9 % |
| Renault Maxity | 249 | 2 528 | 87,0 % |
| Mercedes-Benz 208 | 239 | 9 109 | 88,8 % |
| Iveco 35C16 (mẫu xe hiện tại) | 209 | 578 | 94,3 % |
| Iveco 35C18 | 190 | 756 | 93,0 % |
| Iveco 35S15 | 189 | 2 335 | 93,0 % |
| Opel Combo-C | 180 | 21 035 | 90,8 % |
| Iveco 35S | 171 | 1 386 | 93,1 % |
| Multicar Fumo | 147 | 4 244 | 89,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.