Other models of this make Wielton
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 102 trailers model line Wielton NS3, ranking this model 68. place among trailers (O4) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 199 distinct vehicles and 647 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 199 |
| Recorded inspections | 647 |
| Regular inspections | 320 |
| Pass result | 95.3 % |
| Mileage records | 13 |
| Available period | May 7, 2021 – Sep 17, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 320. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 320 | 95.3 % |
| Technická silniční kontrola | 264 | — |
| Opakovaná | 25 | — |
| Pred registrací | 19 | — |
| Evidencní kontrola | 12 | — |
| On-request inspection zákazníka | 7 | — |
Z 320 regular inspections with a known result passed 305, tedy 95.3 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 305 | 95.3 % |
| Result 2 | 14 | 4.4 % |
| Result 3 | 1 | 0.3 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 1.1.9.1.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 45 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 17 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 7 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 7 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 6.1.5.1.1 | A | Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. | 5 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 3 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 6.2.11.2 | B | Stojan u motocyklu chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 1 |
| 4.2.1.1.1 | A | Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 5.3.5.1.1 | B | Systém pneumatického / hydropneumatického odpružení není funkční, ale tato závada bezprostředně neohrožuje bezpečnost jízdy vozidla. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 1.2.1.2.2 | C | Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2021 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 106 | 60 |
| 2025 | 139 | 60 |
| 2024 | 128 | 69 |
| 2023 | 114 | 60 |
| 2022 | 100 | 49 |
| 2021 | 60 | 22 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7,753 | 75,540 | 91.5 % |
| Jiná Jiná | 5,549 | 3,652 | 96.4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2,717 | 76,099 | 91.6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1,143 | 19,258 | 93.0 % |
| Kögel SN | 932 | 37,832 | 92.2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15,114 | 94.4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1,783 | 97.5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7,929 | 94.3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2,187 | 94.3 % |
| Wecon PC | 541 | 2,806 | 93.9 % |
| Schwarzmüller M-Serie | 109 | 403 | 94.8 % |
| Schmitz SKI | 108 | 5,678 | 88.0 % |
| Kassbohrer Lowbed | 105 | 533 | 93.6 % |
| Schwarzmüller KOS | 104 | 5,921 | 89.5 % |
| BG CA2 | 102 | 734 | 94.6 % |
| Wielton NS3 (current model) | 102 | 320 | 95.3 % |
| Mega Light | 98 | 466 | 96.4 % |
| Kassbohrer Intago | 96 | 403 | 98.0 % |
| Spitzer SF | 96 | 2,664 | 87.5 % |
| Hipocar HTV | 95 | 1,726 | 92.1 % |
| Schmitz SCF | 94 | 2,706 | 88.0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.