Další modely značky Agados
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 25 přípojných vozidel modelové řady Agados Kangaro, což toto přípojné vozidlo řadí na 366. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 146 různých vozidel a 1 454 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 146 |
| Evidované prohlídky | 1 454 |
| Pravidelné prohlídky | 1 089 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,2 % |
| Záznamy s tachometrem | 44 |
| Dostupné období | 03.11.2008 – 17.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 089. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 089 | 96,2 % |
| Evidencní kontrola | 317 | — |
| Opakovaná | 40 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 4 | — |
| Na žádost zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 1 089 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1 048, tedy 96,2 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 048 | 96,2 % |
| Výsledek 2 | 38 | 3,5 % |
| Výsledek 3 | 3 | 0,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.8.1.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 4 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 22 | 21 |
| 2025 | 40 | 37 |
| 2024 | 40 | 33 |
| 2023 | 85 | 79 |
| 2022 | 112 | 90 |
| 2021 | 108 | 87 |
| 2020 | 121 | 100 |
| 2019 | 109 | 86 |
| 2018 | 99 | 81 |
| 2017 | 96 | 71 |
| 2016 | 116 | 85 |
| 2015 | 115 | 76 |
| 2014 | 97 | 77 |
| 2013 | 103 | 73 |
| 2012 | 80 | 51 |
| 2011 | 35 | 18 |
| 2010 | 39 | 12 |
| 2009 | 34 | 11 |
| 2008 | 3 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| PO 3 | 26 | 421 | 91,4 % |
| Sacher RS1-07 | 26 | 328 | 86,9 % |
| Vesta MK | 26 | 1 | 100,0 % |
| Vezeko S21 | 26 | 2 184 | 94,6 % |
| Adam 603 | 25 | 342 | 82,7 % |
| Agados Kangaro (aktuální model) | 25 | 1 089 | 96,2 % |
| Brenderup 8115 | 25 | 56 | 94,6 % |
| Faro FA85 | 25 | 16 | 81,3 % |
| Martz 02 | 25 | 59 | 89,8 % |
| Neptun TR2 | 25 | 2 | 100,0 % |
| Pezzolato PZ | 25 | 264 | 89,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.