Další modely značky Blata
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Další modely zatím nejsou dostupné.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 11 vozidel kategorie LC modelové řady Blata 125, což toto vozidlo řadí na 667. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Další modely zatím nejsou dostupné.
Souhrn vychází z 50 různých vozidel a 344 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 50 |
| Evidované prohlídky | 344 |
| Pravidelné prohlídky | 223 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 93,3 % |
| Záznamy s tachometrem | 334 |
| Dostupné období | 17.06.2010 – 25.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 223. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 223 | 93,3 % |
| Evidencní kontrola | 110 | — |
| Opakovaná | 11 | — |
Z 223 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 208, tedy 93,3 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 208 | 93,3 % |
| Výsledek 2 | 12 | 5,4 % |
| Výsledek 3 | 3 | 1,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.3.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2010 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 11 | 11 |
| 2025 | 14 | 11 |
| 2024 | 22 | 16 |
| 2023 | 15 | 13 |
| 2022 | 18 | 14 |
| 2021 | 11 | 6 |
| 2020 | 27 | 14 |
| 2019 | 26 | 15 |
| 2018 | 27 | 22 |
| 2017 | 44 | 33 |
| 2016 | 34 | 19 |
| 2015 | 41 | 31 |
| 2014 | 21 | 10 |
| 2013 | 16 | 8 |
| 2012 | 7 | 0 |
| 2011 | 6 | 0 |
| 2010 | 4 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Suzuki VLR 1800 | 12 | 105 | 97,1 % |
| Yamaha Cygnus | 12 | 487 | 97,1 % |
| Yamaha DT | 12 | 503 | 91,5 % |
| Yamaha DT 80 | 12 | 301 | 93,0 % |
| Yamaha YP 400 | 12 | 554 | 96,8 % |
| Blata 125 (aktuální model) | 11 | 223 | 93,3 % |
| Buell XB1 | 11 | 434 | 92,4 % |
| Cagiva Planet | 11 | 233 | 84,5 % |
| Ducati 1199 | 11 | 79 | 93,7 % |
| GAS GAS TG | 11 | 45 | 93,3 % |
| Harley-Davidson FD2 | 11 | 552 | 96,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.