Další modely značky Bürstner
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 93 přípojných vozidel modelové řady Bürstner Premio, což toto přípojné vozidlo řadí na 99. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O2 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 109 různých vozidel a 450 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 109 |
| Evidované prohlídky | 450 |
| Pravidelné prohlídky | 305 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 97,4 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 |
| Dostupné období | 03.12.2009 – 18.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 305. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 305 | 97,4 % |
| Evidencní kontrola | 70 | — |
| Pred registrací | 57 | — |
| Opakovaná | 9 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 9 | — |
Z 305 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 297, tedy 97,4 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 297 | 97,4 % |
| Výsledek 2 | 8 | 2,6 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.8.1.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 7.90.2.3 | B | Umístění nebo provedení některých předepsaných údajů na vozidle neodpovídá požadavkům nebo skutečnosti. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 58 | 46 |
| 2025 | 50 | 40 |
| 2024 | 57 | 48 |
| 2023 | 42 | 28 |
| 2022 | 48 | 38 |
| 2021 | 36 | 26 |
| 2020 | 39 | 22 |
| 2019 | 25 | 15 |
| 2018 | 28 | 13 |
| 2017 | 27 | 9 |
| 2016 | 12 | 8 |
| 2015 | 7 | 3 |
| 2014 | 6 | 5 |
| 2013 | 8 | 2 |
| 2012 | 3 | 1 |
| 2011 | 2 | 1 |
| 2010 | 1 | 0 |
| 2009 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Blyss AH | 101 | 300 | 88,7 % |
| Vario D | 100 | 2 080 | 92,1 % |
| Humbaur HUK | 98 | 266 | 95,5 % |
| Jinos B1B | 95 | 185 | 89,7 % |
| Gromex L2 | 94 | 105 | 91,4 % |
| Bürstner Premio (aktuální model) | 93 | 305 | 97,4 % |
| HIT Hofman ZSP | 93 | 1 317 | 95,1 % |
| Bailey Pageant | 91 | 345 | 95,1 % |
| Martz W | 89 | 115 | 82,6 % |
| Unikol PB2 | 89 | 115 | 88,7 % |
| Bürstner Flipper | 88 | 441 | 96,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.