Další modely značky Cagiva
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 109 vozidel kategorie LC modelové řady Cagiva Raptor, což toto vozidlo řadí na 163. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 314 různých vozidel a 2 038 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 314 |
| Evidované prohlídky | 2 038 |
| Pravidelné prohlídky | 1 268 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 91,4 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 987 |
| Dostupné období | 14.10.2008 – 17.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 268. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 268 | 91,4 % |
| Evidencní kontrola | 544 | — |
| Opakovaná | 94 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 74 | — |
| Pred registrací | 56 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 1 268 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1 159, tedy 91,4 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 159 | 91,4 % |
| Výsledek 2 | 97 | 7,6 % |
| Výsledek 3 | 12 | 0,9 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.8.2.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 2 |
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 0.2.2.2 | B | Způsob upevnění, provedení nebo způsob vyznačení údajů na povinném štítku výrobce svědčí o jeho pozměnění. | 1 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 1 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 6.1.2.2.3 | B | Některá část výfukového systému je poškozena, změněna nebo chybí a tato závada má vliv na funkci systému. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 55 | 52 |
| 2025 | 70 | 52 |
| 2024 | 54 | 30 |
| 2023 | 60 | 41 |
| 2022 | 117 | 79 |
| 2021 | 90 | 57 |
| 2020 | 81 | 30 |
| 2019 | 76 | 52 |
| 2018 | 151 | 92 |
| 2017 | 137 | 98 |
| 2016 | 167 | 96 |
| 2015 | 175 | 110 |
| 2014 | 153 | 89 |
| 2013 | 160 | 94 |
| 2012 | 121 | 70 |
| 2011 | 145 | 102 |
| 2010 | 122 | 65 |
| 2009 | 98 | 56 |
| 2008 | 6 | 3 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda X8R-X | 112 | 1 284 | 97,9 % |
| Moto Guzzi Stelvio | 112 | 603 | 97,7 % |
| Yamaha FJR 1300 | 111 | 1 111 | 97,4 % |
| Yamaha YP 125 | 111 | 2 633 | 95,0 % |
| Honda GL 1500 | 110 | 1 772 | 95,9 % |
| Cagiva Raptor (aktuální model) | 109 | 1 268 | 91,4 % |
| Honda FMX650 | 109 | 1 878 | 95,4 % |
| Yamaha YP250R | 109 | 1 091 | 97,3 % |
| Suzuki XF 650 | 107 | 1 486 | 97,4 % |
| Yamaha XV 125 | 107 | 2 366 | 95,9 % |
| Moto Guzzi Breva 1100 | 105 | 802 | 97,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.