Další modely značky CPI
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 89 vozidel kategorie LA modelové řady CPI Popcorn, což toto vozidlo řadí na 22. místo mezi vozidly kategorie LA v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 619 různých vozidel a 2 222 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 619 |
| Evidované prohlídky | 2 222 |
| Pravidelné prohlídky | 1 588 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 90,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 2 185 |
| Dostupné období | 01.10.2008 – 07.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 588. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 588 | 90,0 % |
| Evidencní kontrola | 461 | — |
| Opakovaná | 142 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 19 | — |
| Pred registrací | 12 | — |
Z 1 588 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1 429, tedy 90,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 429 | 90,0 % |
| Výsledek 2 | 154 | 9,7 % |
| Výsledek 3 | 5 | 0,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.2.10.2.2. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.2 | B | Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola/blatník nebo je kryt kola/blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.3.3.2 | B | Elektrické zapojení brzdových svítilen nebo jejich uvedení v činnost, není v souladu s požadavky. | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 1 |
| 7.7.1 | B | Zvukové výstražné zařízení motorového vozidla, je-li vyžadováno, nefunguje nebo chybí. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 53 | 49 |
| 2025 | 56 | 50 |
| 2024 | 81 | 63 |
| 2023 | 80 | 62 |
| 2022 | 100 | 70 |
| 2021 | 89 | 66 |
| 2020 | 96 | 65 |
| 2019 | 128 | 87 |
| 2018 | 152 | 99 |
| 2017 | 123 | 78 |
| 2016 | 118 | 65 |
| 2015 | 175 | 130 |
| 2014 | 171 | 127 |
| 2013 | 146 | 109 |
| 2012 | 98 | 66 |
| 2011 | 173 | 128 |
| 2010 | 209 | 163 |
| 2009 | 164 | 109 |
| 2008 | 10 | 2 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1 340 | 7 708 | 97,1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8 612 | 95,6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5 113 | 94,9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4 660 | 95,8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2 101 | 97,3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5 140 | 95,2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2 884 | 97,4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3 647 | 94,7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2 775 | 93,7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2 937 | 95,8 % |
| CPI Aragon | 101 | 1 137 | 94,7 % |
| Peugeot TKR 50 | 98 | 1 174 | 94,5 % |
| Yamaha YN 50 | 97 | 2 523 | 95,3 % |
| CPI Oliver | 96 | 1 261 | 94,2 % |
| Peugeot Ludix | 90 | 799 | 95,0 % |
| CPI Popcorn (aktuální model) | 89 | 1 588 | 90,0 % |
| Jonway AA | 87 | 760 | 96,8 % |
| Peugeot S1B | 86 | 1 491 | 95,8 % |
| Aprilia 50 | 84 | 1 602 | 92,8 % |
| Jinlun Adams | 79 | 1 486 | 94,3 % |
| Akumoto Zqtd-690 | 78 | 404 | 94,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.