Další modely značky Eagle Motorsports
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Lyda 203 | 2 | 331 |
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 55 těžkých čtyřkolek modelové řady Eagle Motorsports ATV, což tato těžká čtyřkolka řadí na 7. místo mezi těžkými čtyřkolkami kategorie L7E v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Lyda 203 | 2 | 331 |
Souhrn vychází z 328 různých vozidel a 1 337 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 328 |
| Evidované prohlídky | 1 337 |
| Pravidelné prohlídky | 788 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 92,1 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 233 |
| Dostupné období | 07.10.2008 – 08.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 788. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 788 | 92,1 % |
| Evidencní kontrola | 497 | — |
| Opakovaná | 48 | — |
| Na žádost zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 788 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 726, tedy 92,1 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 726 | 92,1 % |
| Výsledek 2 | 58 | 7,4 % |
| Výsledek 3 | 4 | 0,5 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 5 |
| 3.3.1.2 | B | Vozidlo není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 2 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.2.3.3 | B | Nepovolená úprava obrysové nebo denní svítilny nebo zdroje světla. | 1 |
| 4.4.1.1.4 | B | Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. | 1 |
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 4.2.3.2 | B | Elektrické zapojení obrysových nebo denních svítilen nebo jejich uvedení v činnost, není v souladu s požadavky. | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 6.2.8.1.2 | B | Stupátka nebo schůdky u vozidla jsou nadměrně zkorodovány nebo přidržovací madla, stupátka nebo schůdky jsou uvolněné nebo poškozené tak, že nejsou spolehlivé nebo neodpovídají požadavkům nebo, jsou-li vyžadovány, chybí (např. u motocyklů). | 1 |
| 5.3.3.1.1 | B | V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné. | 1 |
| 6.1.7.9 | B | Povinný ochranný kryt řetězu / řemenice u převodového ústrojí je poškozen natolik, že neplní svůj účel nebo neodpovídá požadavkům nebo chybí (např. u motocyklu). | 1 |
| 5.1.2.2.1 | B | U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 28 | 20 |
| 2025 | 55 | 36 |
| 2024 | 39 | 22 |
| 2023 | 44 | 25 |
| 2022 | 42 | 28 |
| 2021 | 53 | 27 |
| 2020 | 57 | 28 |
| 2019 | 67 | 47 |
| 2018 | 77 | 48 |
| 2017 | 88 | 54 |
| 2016 | 128 | 75 |
| 2015 | 165 | 101 |
| 2014 | 156 | 101 |
| 2013 | 145 | 103 |
| 2012 | 126 | 70 |
| 2011 | 22 | 2 |
| 2010 | 20 | 1 |
| 2009 | 22 | 0 |
| 2008 | 3 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Linhai LH500ATV | 115 | 585 | 94,5 % |
| Goes CF500 | 83 | 499 | 96,2 % |
| Borile Borylta | 81 | 836 | 92,6 % |
| Linhai AD | 78 | 601 | 94,0 % |
| Goes Irbis | 74 | 423 | 95,3 % |
| Linhai AE | 63 | 224 | 93,3 % |
| Eagle Motorsports ATV (aktuální model) | 55 | 788 | 92,1 % |
| Linhai AB | 47 | 506 | 96,4 % |
| Goes CF500A | 33 | 454 | 95,8 % |
| Renault Twizy | 30 | 49 | 93,9 % |
| Buyang FA-H300 | 26 | 545 | 93,6 % |
| Jiayuan Eidola | 23 | 35 | 88,6 % |
| Cfmoto Journeyman | 20 | 218 | 95,4 % |
| Goes GOES620 | 19 | 166 | 95,8 % |
| Access Acces | 16 | 117 | 91,5 % |
| Bombardier R.p. Inc. Renegade | 12 | 98 | 99,0 % |
| Feishen FA-N550 | 12 | 101 | 96,0 % |
| Kymco MXU 700I | 10 | 53 | 92,5 % |
| XIN Yang Mastiff | 8 | 76 | 96,1 % |
| XIN Yang XY500ATV-2 | 8 | 68 | 98,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.