Další modely značky Husqvarna
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 3 vozidla kategorie LC modelové řady Husqvarna 250, což toto vozidlo řadí na 875. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 36 různých vozidel a 180 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 36 |
| Evidované prohlídky | 180 |
| Pravidelné prohlídky | 97 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 91,8 % |
| Záznamy s tachometrem | 140 |
| Dostupné období | 09.09.2008 – 09.02.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 97. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 97 | 91,8 % |
| Evidencní kontrola | 71 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
Z 97 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 89, tedy 91,8 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 89 | 91,8 % |
| Výsledek 2 | 7 | 7,2 % |
| Výsledek 3 | 1 | 1,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 7.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 0 |
| 2025 | 3 | 1 |
| 2024 | 1 | 1 |
| 2023 | 5 | 3 |
| 2022 | 6 | 3 |
| 2021 | 5 | 2 |
| 2020 | 4 | 0 |
| 2019 | 9 | 3 |
| 2018 | 10 | 5 |
| 2017 | 17 | 7 |
| 2016 | 9 | 5 |
| 2015 | 22 | 14 |
| 2014 | 14 | 11 |
| 2013 | 10 | 8 |
| 2012 | 13 | 10 |
| 2011 | 15 | 9 |
| 2010 | 9 | 7 |
| 2009 | 14 | 5 |
| 2008 | 11 | 3 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda RD08 | 3 | 508 | 94,5 % |
| Honda SC45 | 3 | 122 | 94,3 % |
| Honda SC58 | 3 | 425 | 97,9 % |
| Honda SCV | 3 | 1 114 | 97,2 % |
| Honda VT500 | 3 | 398 | 92,5 % |
| Husqvarna 250 (aktuální model) | 3 | 97 | 91,8 % |
| Jialing JL125T-39A | 3 | 114 | 93,9 % |
| KTM VIZ | 3 | 249 | 94,4 % |
| Kawasaki 1000 | 3 | 229 | 95,6 % |
| Kawasaki 500 | 3 | 370 | 93,0 % |
| MV Augusta Brutale | 3 | 370 | 95,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.